Bluza baseball

Bluza baseball

Trend na te hitowe bluzy przyszedł z południowej Ameryki, szybko zrobił furrorę. Bluza rozpinana na klipsy z długim rękawem , dodatkiem są naszywki na plecach lub na piersi. Ciepła i bardzo przyjemna w dotyku.

W sklepach znajdziemy również kurtki baseball, modne i wygodne, świetnie sprawdzą się na co dzień do szkoły.Kiedy maluch jest wybredny i nie może zdecydować co chce, a Ty droga mamo już nie masz siły na kolejne przymieżanie i chodzenie po sklepach, zaproponuj ten oto model bluzy/kurtki a zobaczysz że nie pożałujesz swojej decyzji.

Dziecko sugeruje się raczej wyglądem i będzie na pewno zachwycone Twoją propozycją.

Do wyboru do koloru, od czarnych po białe, granatowe, czerwone im więcej naszywek tym lepiej gdyż dziecko uwielbia urozmaicone ubrania.

RelatedPost

Czym jest płacz dziecka? Czy zawsze powinien niepokoić?

Pierwszy miesiąc życia dziecka jest dla wielu rodziców trudny, ponieważ nie potrafią rozszyfrować jego płaczu. Zwłaszcza gdy to ich pierwsze dziecko. Z początku każdy płacz brzmi dla nich tak samo. Jednak z biegiem czasu zaczynają dostrzegać subtelne różnice oraz typowe sytuacje, gdy niemowlę zaczyna płakać. Kiedy płacz może oznaczać coś niepokojącego? Płacz jest sposobem komunikowania […]

Bielizna dla młodej mamy – na co zwrócić uwagę

Bielizna dla młodej mamy musi być odpowiednio dopasowana. Na co jednak zwrócić uwagę, żeby nie wydać pieniędzy na źle dobrany produkt? Co w ogóle warto kupić, a co można sobie odpuścić? Biustonosz do karmienia to podstawa Biust zmienia się znacznie w trakcie ciąży. Piersi rosną i stają się wrażliwsze na dotyk. A wszystko to tylko […]

erodzina

Dodaj komentarz