Czapka uszatka

Czapka uszatka

Czapka uszatka powraca na salony, tej jesieni! Wykonana z nieprzemakalnego i nieprzewiewnego materiału, z futerkiem w środku zapewni ochronę przed utratą ciepła. Idealna dla naszych pociech w chłodne bądź mroźne dni. Ten trend, nie wiem, czy wiecie, ale przyszedł do nas z Rosji i jak się okazuje to nakrycie głowy zostało okrzyknięte za najbardziej pożądanym gadżetem, nie tylko przez starszych, ale i tych najmłodszych. Istnieje wiele takich uszatek, natomiast najbardziej znanym i noszonym gadżetem, jest czapka futrzana.
To ona podbiła nasze serca.

Krój czapki, jaki widzimy na zdjęciu, jest nie zmienny. Występuje w każdej uszatce, czyli przykrywa znaczną część głowy wraz z częścią czoła i co najważniejsze uszy. Tę uszatkę znajdziecie w kolorach brązowym, białym, czarnym, kremowym lub kolorowym, są również modele wykonane z polaru, ale są mniej efektowne i mało stylowe. Jeżeli nie odpowiada Ci czapka uszatka, możesz wybrać czapkę uszatkę bez uszu, Rosjanie okrzyknęli ją Ruskim toczkiem, wygląda również bardzo stylowo, tyle że nie do wszystkiego będzie pasować tak jak uszatka. Myślę, że każda mama się zgodzi, że ta czapka odpowiada wszelkim standardom jakie chcemy uzyskać dla naszego dziecka.

Ile razy denerwowałam się, że czapka mojego syna spada, a to na boki, a to na oczy, za luźna za ciasna, nie zabezpiecza uszu. Czapka uszatka rozwiązała mój problem, jestem bardzo z niej zadowolona, dlatego polecam ją każdej mamie.

Zobacz również

Inspiracja – mocne kolory w mieszkaniu

Od wielu lat panuje trend na mieszkania o stonowanych, minimalistycznych wnętrzach. Wpływa to również na kolorystykę w mieszkaniach — najczęściej spotyka się biel, czerń i szarość, ewentualnie odcienie pastelowe. Mimo że styl skandynawski jest bardzo popularny, to nie wszystkie osoby się na niego decydują. Niektórym osobom po prostu nie podobają się mieszkania o ograniczonej kolorystyce […]

Jak łagodnie przejść z karmienia piersią na pokarm naturalny?

Moment, w którym niemowlę przestaje się żywić wyłącznie mlekiem, to jeden z pierwszych kroków milowych w rozwoju dziecka. Nie dziwię się więc, że budzi u rodziców wiele pytań i wątpliwości. Nasuwają się pytania: kiedy rozpoczynać przygodę ze stałymi pokarmami, co podawać jako pierwsze i jak to robić, żeby mieć pewność, że dziecko się najada? Monika […]

erodzina

Dodaj komentarz