Czapka uszatka

Czapka uszatka

Czapka uszatka powraca na salony, tej jesieni! Wykonana z nieprzemakalnego i nieprzewiewnego materiału, z futerkiem w środku zapewni ochronę przed utratą ciepła. Idealna dla naszych pociech w chłodne bądź mroźne dni. Ten trend, nie wiem, czy wiecie, ale przyszedł do nas z Rosji i jak się okazuje to nakrycie głowy zostało okrzyknięte za najbardziej pożądanym gadżetem, nie tylko przez starszych, ale i tych najmłodszych. Istnieje wiele takich uszatek, natomiast najbardziej znanym i noszonym gadżetem, jest czapka futrzana.
To ona podbiła nasze serca.

Krój czapki, jaki widzimy na zdjęciu, jest nie zmienny. Występuje w każdej uszatce, czyli przykrywa znaczną część głowy wraz z częścią czoła i co najważniejsze uszy. Tę uszatkę znajdziecie w kolorach brązowym, białym, czarnym, kremowym lub kolorowym, są również modele wykonane z polaru, ale są mniej efektowne i mało stylowe. Jeżeli nie odpowiada Ci czapka uszatka, możesz wybrać czapkę uszatkę bez uszu, Rosjanie okrzyknęli ją Ruskim toczkiem, wygląda również bardzo stylowo, tyle że nie do wszystkiego będzie pasować tak jak uszatka. Myślę, że każda mama się zgodzi, że ta czapka odpowiada wszelkim standardom jakie chcemy uzyskać dla naszego dziecka.

Ile razy denerwowałam się, że czapka mojego syna spada, a to na boki, a to na oczy, za luźna za ciasna, nie zabezpiecza uszu. Czapka uszatka rozwiązała mój problem, jestem bardzo z niej zadowolona, dlatego polecam ją każdej mamie.

Nowoczesne mieszkanie pełne elektroniki

Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok producenci przedstawiają nam nowe możliwości zastosowania elektroniki w swojej przestrzeni mieszkalnej. Nikogo już nie dziwią sterowane rolety czy termoregulacja temperatury panującej w salonie. Sprawdźmy, jakie propozycje są warte uwagi. Radio ścienne znakiem naszych czasów Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego radia niż klasycznego, wolnostojącego […]

Kiedy warto zdecydować się na zabieg liposukcji?

Wiele z kobiet dąży do idealnego wyglądu i bardzo zależy im na tym, aby być szczupłymi i zadbanymi. Przede wszystkim, niezwykle ważna jest w takich momentach silna wola i systematyczność. Kiedy dysponuje się większymi środami finansowymi można też zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej takie, jak liposukcja. Dzięki nim, bez większego trudu można ujędrnić swoje […]

erodzina

Dodaj komentarz