Czapka uszatka

Czapka uszatka

Czapka uszatka powraca na salony, tej jesieni! Wykonana z nieprzemakalnego i nieprzewiewnego materiału, z futerkiem w środku zapewni ochronę przed utratą ciepła. Idealna dla naszych pociech w chłodne bądź mroźne dni. Ten trend, nie wiem, czy wiecie, ale przyszedł do nas z Rosji i jak się okazuje to nakrycie głowy zostało okrzyknięte za najbardziej pożądanym gadżetem, nie tylko przez starszych, ale i tych najmłodszych. Istnieje wiele takich uszatek, natomiast najbardziej znanym i noszonym gadżetem, jest czapka futrzana.
To ona podbiła nasze serca.

Krój czapki, jaki widzimy na zdjęciu, jest nie zmienny. Występuje w każdej uszatce, czyli przykrywa znaczną część głowy wraz z częścią czoła i co najważniejsze uszy. Tę uszatkę znajdziecie w kolorach brązowym, białym, czarnym, kremowym lub kolorowym, są również modele wykonane z polaru, ale są mniej efektowne i mało stylowe. Jeżeli nie odpowiada Ci czapka uszatka, możesz wybrać czapkę uszatkę bez uszu, Rosjanie okrzyknęli ją Ruskim toczkiem, wygląda również bardzo stylowo, tyle że nie do wszystkiego będzie pasować tak jak uszatka. Myślę, że każda mama się zgodzi, że ta czapka odpowiada wszelkim standardom jakie chcemy uzyskać dla naszego dziecka.

Ile razy denerwowałam się, że czapka mojego syna spada, a to na boki, a to na oczy, za luźna za ciasna, nie zabezpiecza uszu. Czapka uszatka rozwiązała mój problem, jestem bardzo z niej zadowolona, dlatego polecam ją każdej mamie.

Zobacz również

Kredyt hipoteczny na dom – co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny na dom to kredyt z zabezpieczeniem w formie hipoteki ustanowionej na nieruchomości. Może mieć charakter kredytu budowlano-hipotecznego lub kredytu hipotecznego na zakup domu. Budowa domu jest dużą inwestycją, zajmującą czas i jednocześnie pociągającą za sobą bardzo wysokie koszty, których oszacowanie na etapie projektowania budynku w sposób precyzyjny jest trudne. Mogą tego dokonać specjaliści, […]

Body niemowlęce – przełomowe ubranka z wyprawki dla niemowląt

Body dla niemowląt to na pewno perełka wśród wszystkich projektów odzieżowych stworzonych przez projektantów mody dziecięcej. Jednoczęściowe ubranko podbiło szafy niemowląt całkiem niedawno, czyniąc kaftanik niemowlęcy mniej znaczącym elementem wyprawki dla noworodka. Niegdyś kaftanik święcił tryumfy wśród Mam małych dzieci, a dzisiaj to body jest na podium. Gdzie tkwi tajemnica sukcesu tego ubranka? Dlaczego odniosło […]

erodzina

Dodaj komentarz