Czapka uszatka

Czapka uszatka

Czapka uszatka powraca na salony, tej jesieni! Wykonana z nieprzemakalnego i nieprzewiewnego materiału, z futerkiem w środku zapewni ochronę przed utratą ciepła. Idealna dla naszych pociech w chłodne bądź mroźne dni. Ten trend, nie wiem, czy wiecie, ale przyszedł do nas z Rosji i jak się okazuje to nakrycie głowy zostało okrzyknięte za najbardziej pożądanym gadżetem, nie tylko przez starszych, ale i tych najmłodszych. Istnieje wiele takich uszatek, natomiast najbardziej znanym i noszonym gadżetem, jest czapka futrzana.
To ona podbiła nasze serca.

Krój czapki, jaki widzimy na zdjęciu, jest nie zmienny. Występuje w każdej uszatce, czyli przykrywa znaczną część głowy wraz z częścią czoła i co najważniejsze uszy. Tę uszatkę znajdziecie w kolorach brązowym, białym, czarnym, kremowym lub kolorowym, są również modele wykonane z polaru, ale są mniej efektowne i mało stylowe. Jeżeli nie odpowiada Ci czapka uszatka, możesz wybrać czapkę uszatkę bez uszu, Rosjanie okrzyknęli ją Ruskim toczkiem, wygląda również bardzo stylowo, tyle że nie do wszystkiego będzie pasować tak jak uszatka. Myślę, że każda mama się zgodzi, że ta czapka odpowiada wszelkim standardom jakie chcemy uzyskać dla naszego dziecka.

Ile razy denerwowałam się, że czapka mojego syna spada, a to na boki, a to na oczy, za luźna za ciasna, nie zabezpiecza uszu. Czapka uszatka rozwiązała mój problem, jestem bardzo z niej zadowolona, dlatego polecam ją każdej mamie.

Zobacz również

Farba do włosów – brąz jasny

W stosunku do tego tradycyjnego koloru panuje błędne przekonanie, że dobrze wygląda tylko na włosach, które są naturalnie ciemne. Niektórzy też twierdzą, że farba do włosów brąz jasny odpowiednia jest tylko dla pań o ciemnej karnacji. To jednak nie jest prawdą. W delikatnym brązie świetnie wyglądają blondynki, które chcą przejść na ciemniejszy kolor włosów, a […]

Gdzie najtaniej kupić przybory szkolne?

Zakup przyborów szkolnych może być sporym wydatkiem. Choć pojedyncze zeszyty czy artykuły piśmiennicze nie są drogie, w większych ilościach generują duży koszt. Kiedy musisz skompletować wyprawkę szkolną, postaw na sklep internetowy, w którym dostaniesz wszystkie produkty z listy i zmieścisz się w założonym budżecie. Dziecko idzie do szkoły? Student zaczyna rok akademicki? A może Twoja […]

erodzina

Dodaj komentarz