Elegancka sukienka z dresówki

Elegancka sukienka z dresówki

Lato to taka pora roku kiedy, każda kobieta ta mała, jak i ta duża, wyciąga z szafy swoje wszystkie letnie sukienki. Piękna aura za oknem, która sprawia, że chętnie zakładamy lekkie, zwiewne rzeczy-przypomina nam, że możemy w tym okresie, troszkę zaszaleć i zapomnieć o grubych warstach, jakie musimy nosić zimą.

Kolor czarny, choć nie nadaje się na okres letni, jak i weselny, świetnie pasuje do kreacji wieczorowej również taki kolor jak granatowy, ciemnofioletowy i bordowy idealnie będą komponować się na takie wieczory. Nie bójmy się eleganckich sukienek ubierać również na inne okazje. Pomysłów zapewne macie mnóstwo, więc gdzie konkretnie szukać inspiracji? A chociażby w internecie, mamy 21 wiek.

Standardowa kratka na sukience jest hitem tego lata wykonana z elastycznej dresówki, która jest bardzo wygodna. Sukienka na ramiączkach z kokardą i falbaną. Co więcej, kokarda na włosy dopełnia całą stylizację. Oto moja propozycja dla was.

Odmień swoje wnętrze – klasyka tapet czarno – białych

Minimalizm kolorystyczny, związany bezpośrednio z estetyką retro, wciąż chętnie wykorzystywany jest przez projektantów wnętrz. Tapeta czarno biała wcale nie musi być nudna i ponura w swoim wyrazie. Wnętrze ubogacone taką formą uzupełnić można bardziej kolorowym wyposażeniem i wtedy w przestrzeni zostanie zachowana równowaga estetyczna. Uniwersalne tapety czarno białe silnie nawiązują do op – artu, nurtu […]

Kiedy warto zdecydować się na zabieg liposukcji?

Wiele z kobiet dąży do idealnego wyglądu i bardzo zależy im na tym, aby być szczupłymi i zadbanymi. Przede wszystkim, niezwykle ważna jest w takich momentach silna wola i systematyczność. Kiedy dysponuje się większymi środami finansowymi można też zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej takie, jak liposukcja. Dzięki nim, bez większego trudu można ujędrnić swoje […]

erodzina

Dodaj komentarz