Strój kąpielowy na plaże

Strój kąpielowy na plaże

Kto zapoczątkował strój kąpielowy? Stare dzieje, mówią nam, że ludzie kąpali się nago i nikt nie widział nic w tym złego, dopiero w XIX wieku, przyszła potrzeba na kostium kąpielowy. Dzisiaj Wybierając się na wakacje czy nad wodę nie wyobrażamy sobie, aby nie mieć ze sobą bikini, to jedna z najważniejszej części naszej garderoby.

Nasze małe kobiety mają do wyboru dużo więcej niż chłopcy, począwszy od kolorów do kroju, falbanek, koronek. Jest zapewne w czym wybierać i chyba nie zdziwi nikogo fakt jak powiem, że na każdą kobietę przysługują co najmniej trzy stroje kąpielowe, musimy przecież godnie i pięknie prezentować się na plaży. Ja to doskonale rozumiem gorzej z mężczyznami.

Zastanawiacie się co dla chłopaków, do wyboru mogą mieć tylko spodenki, również mają tutaj duże pole do popisu, bo nie brakuje w sklepach różnorodnych odcieni kolorów i wzorów kąpielówek. Jeżeli dodadzą od siebie jeszcze małe gadżety w postaci okularów, kapelusza będzie to strzał w dziesiątkę.

 

 

Zobacz również

Pomysły na ferie zimowe z dziećmi

Ferie zimowe tuż-tuż. Serwujemy Ci listę ciekawych propozycji, gotowych podpowiedzi, dokąd możesz pojechać z dzieckiem, by zapewnić mu odpoczynek od szkoły. To miejsca, w których na pewno naładuje baterie i spędzi czas swojego życia. Do rówieśników wróci z masą wspomnień, opowieści i zdjęć. Koniecznie przekonaj się, gdzie warto jechać na ferie z dzieckiem! Ferie zimowe […]

Co wybrać na grypę – ibuprofen czy paracetamol?

Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe zawierające paracetamol lub ibuprofen stosowane są bardzo często. Wiele osób sięga po nie bez ograniczeń, uważając, że skoro nie są przepisywane na receptę, są całkowicie bezpieczne. Często także stosuje się je zamiennie. Warto jednak wiedzieć, że substancje te różnią się od siebie pod różnymi względami i od tego powinno się […]

erodzina

Dodaj komentarz