Kalosze

Kalosze

Kalosze dziecięce, można zakupić w różnych kolorach i wzorach. Lekkie, funkcjonalne oraz wygodne, możemy je wykorzystać do zabaw w błocie, na deszczu czy też na polu. Buty wykonane są z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia tworzywa i wyposażone są w grubą, antypoślizgową podeszwę dlatego nasze pociechy mogą czuć się w nich bezpiecznie. Podaruj dziecku moc atrakcji na deszczowe dni.

Jakie kalosze wybrać dla dziecka, aby sprawdziły się na każdą ewentualność? Kupując buty zastanów się, kiedy dziecko je wykorzysta, jest to ważne, ponieważ jeżeli zakup jest zimą, koniecznie kup kalosze ocieplane. Kolejną moją propozycją mogą być kalosze piankowe, są bardzo leciutkie a pianka jest bardzo trwała co zapewnia, że buty szybko się nie zniszczą.

Pomyśl również o wyściółce, kiedy jest miękka i ciepła będzie ona odpowiednia na chłodniejsze dni natomiast latem odpowiednim zakupem będą gumowce.
Dla maluchów polecam kalosze ze ściągaczem, sznurowane lub te, które mają gumki, dzięki temu but jest bardziej dopasowany do nogi co pozwala utrzymać dziecku równowagę. Niekoniecznie kalosze muszą sięgać do łydki, coraz częściej mamy wybierają krótkie kalosze.

Zobacz również

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

Co wybrać na grypę – ibuprofen czy paracetamol?

Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe zawierające paracetamol lub ibuprofen stosowane są bardzo często. Wiele osób sięga po nie bez ograniczeń, uważając, że skoro nie są przepisywane na receptę, są całkowicie bezpieczne. Często także stosuje się je zamiennie. Warto jednak wiedzieć, że substancje te różnią się od siebie pod różnymi względami i od tego powinno się […]

erodzina

Dodaj komentarz