Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki

Ciągle powtarzają, moda to zabawa więc chyba nie jestem zabawna, przywykłam że białe skarpetki odgrywały główną role a tylko czarne zakładane są do pięknych eleganckich kreacji i do dnia dzisiejszego tak w domu je nosimy. Moda na skarpetkowe warjacje przyszła z Włoch, trzeba mieć troszkę dystansu do siebie i odrobinę nonszalancji, aby zdecydować się na tak poważny krok w stronę mody, jak możemy zauważyć nie brakuje w Polsce ludzi odważnych. Uważam że większość mężczyzn podejmuje takie kroki i nie chodzi mi tutaj tylko o starszych, ale też o tych najmłodszych.

Jakie możecie znaleźć propozycje w sklepie? Przede wszystkim mnustwo rodzajów, kolorów i wzrów skarpet. Proponuję aby na codzień wybrać te bardziej  szalone, wzorzyste i humorystyczne, lecz kolorystyke dopasuj do tego co ma Twoje maleństwo na sobie, zapewne to wprowadzi do Twojego stylu lekkiego zamieszania ale przecież oto właśnie chodzi.
Do zestawu garniturowego wybierz coś bardziej stonowanego naprzykład paski, kratę lub malutkie gorszki, odważnie prawa? Ale kiedy poczujesz że to naprawdę fajnie wygląda, skarpetki białe oraz czarne odejdą w niepamięć.

Zobacz również

W jaki sposób wyczarować łazienkę w stylu retro?

Łazienka z nutką vintage stała się w ostatnich miesiącach obiektem pożądania wszystkich miłośników dobrego designu. Jest elegancka, nietuzinkowa i oryginalna. Przenosi domowników do czasów, w których ważny był każdy detal, a prosta elegancja była ważniejsza niż tanie dodatki. W jaki sposób można dziś wyczarować łazienkę w stylu retro? Punkt pierwszy: elementy drewniane w łazience w […]

Niewierni małżonkowie

W niektórych związkach kobiety i mężczyzny zdarza się, że jedna z osób nie dochowuje wierności. Często można się tego domyśleć już po zachowaniu takiej osoby, codzienne życie przestaje być takie jak dotychczas, coś się zmienia. Nieraz może to objawiać się zbyt słodkim podejściem do drugiej osoby, kiedy chce ona „zamydlić oczy”, sprawić wrażenie, że wszystko […]

erodzina

Dodaj komentarz