Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki

Ciągle powtarzają, moda to zabawa więc chyba nie jestem zabawna, przywykłam że białe skarpetki odgrywały główną role a tylko czarne zakładane są do pięknych eleganckich kreacji i do dnia dzisiejszego tak w domu je nosimy. Moda na skarpetkowe warjacje przyszła z Włoch, trzeba mieć troszkę dystansu do siebie i odrobinę nonszalancji, aby zdecydować się na tak poważny krok w stronę mody, jak możemy zauważyć nie brakuje w Polsce ludzi odważnych. Uważam że większość mężczyzn podejmuje takie kroki i nie chodzi mi tutaj tylko o starszych, ale też o tych najmłodszych.

Jakie możecie znaleźć propozycje w sklepie? Przede wszystkim mnustwo rodzajów, kolorów i wzrów skarpet. Proponuję aby na codzień wybrać te bardziej  szalone, wzorzyste i humorystyczne, lecz kolorystyke dopasuj do tego co ma Twoje maleństwo na sobie, zapewne to wprowadzi do Twojego stylu lekkiego zamieszania ale przecież oto właśnie chodzi.
Do zestawu garniturowego wybierz coś bardziej stonowanego naprzykład paski, kratę lub malutkie gorszki, odważnie prawa? Ale kiedy poczujesz że to naprawdę fajnie wygląda, skarpetki białe oraz czarne odejdą w niepamięć.

Zobacz również

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

Kredyt hipoteczny na dom – co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny na dom to kredyt z zabezpieczeniem w formie hipoteki ustanowionej na nieruchomości. Może mieć charakter kredytu budowlano-hipotecznego lub kredytu hipotecznego na zakup domu. Budowa domu jest dużą inwestycją, zajmującą czas i jednocześnie pociągającą za sobą bardzo wysokie koszty, których oszacowanie na etapie projektowania budynku w sposób precyzyjny jest trudne. Mogą tego dokonać specjaliści, […]

erodzina

Dodaj komentarz