Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki

Ciągle powtarzają, moda to zabawa więc chyba nie jestem zabawna, przywykłam że białe skarpetki odgrywały główną role a tylko czarne zakładane są do pięknych eleganckich kreacji i do dnia dzisiejszego tak w domu je nosimy. Moda na skarpetkowe warjacje przyszła z Włoch, trzeba mieć troszkę dystansu do siebie i odrobinę nonszalancji, aby zdecydować się na tak poważny krok w stronę mody, jak możemy zauważyć nie brakuje w Polsce ludzi odważnych. Uważam że większość mężczyzn podejmuje takie kroki i nie chodzi mi tutaj tylko o starszych, ale też o tych najmłodszych.

Jakie możecie znaleźć propozycje w sklepie? Przede wszystkim mnustwo rodzajów, kolorów i wzrów skarpet. Proponuję aby na codzień wybrać te bardziej  szalone, wzorzyste i humorystyczne, lecz kolorystyke dopasuj do tego co ma Twoje maleństwo na sobie, zapewne to wprowadzi do Twojego stylu lekkiego zamieszania ale przecież oto właśnie chodzi.
Do zestawu garniturowego wybierz coś bardziej stonowanego naprzykład paski, kratę lub malutkie gorszki, odważnie prawa? Ale kiedy poczujesz że to naprawdę fajnie wygląda, skarpetki białe oraz czarne odejdą w niepamięć.

Zobacz również

Mosty protetyczne – kiedy je zakładać?

Czy istnieje sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na uzupełnienie brakujących zębów? Czy jesteśmy w stanie zapewnić sobie estetyczny wygląd naszego uzębienia, kiedy posiadamy ubytki w zębach? Jak się okazuje, jest to możliwe. Rozwiązaniem są tutaj przede wszystkim mosty protetyczne. To świetne rozwiązanie, szczególnie, jeśli nie chcemy inwestować w protezy wyjmowane. Musimy jednak być świadomi, […]

Dobry dentysta – czyli jaki?

Wybór odpowiedniego dentysty to kwestia, której nie można lekceważyć. Warto jest wiedzieć, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli mowa o wyborze naszego lekarza stomatologa. Czym zatem powinien odznaczać się dobry stomatolog? Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego gabinetu stomatologicznego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym poniższym artykule. Przede wszystkim – doświadczenie […]

erodzina

Dodaj komentarz