Koszula ze stójką

Koszula ze stójką

Kolejny HIT. Jasno-niebieska koszula ze stójką. Lekka, luźna, przewiewna. Z przodu zapinana na cztery kontrastowe guziki. Jeżeli Twoje dziecko nie lubi krawatu lub kołnierzyka przy koszuli, będzie to odpowiedni zamiennik dla Twojej małej pociechy. Jak nosić taki typ koszuli ?

Ten rodzaj pasuje bardziej do luźnego stylu. Przestrzegam przed ubraniem dziecku na tę koszulę marynarki, gdyż dziecko będzie wyglądało bardzo nie korzystnie, super pomysłem będą kardigany lub swetry z wysokim stanem czy też swetry z rozpinanym dekoltem. Kołnierzyk w tego typu koszuli jest tak skonstruowane, że jeżeli odepniemy jeden guzik przy szyi, nieopadanie on brzydko i niechlujnie, jak to bywa w gorszego gatunku koszulach.

Drogie mamy, kupujmy koszule dopasowane, przymierzmy je dziecku przed zakupem i nie zamawiajcie takich rzeczy przez internet, gdyż zazwyczaj są to nie trafne zakupy. Aby dobrze dziecko wyglądało musimy się trochę nagimnastygować, aby efekt był naprawdę WOW.

Zobacz również

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

Co wiedzieć o alimentach?

Posiadanie dziecka daje wiele radości. Niestety, ale związane jest również z dużymi kosztami. Szacuje się, że koszt wychowania dziecka do 18 roku życia to około 200 tysięcy złotych. Ta kwota robi wrażenie. Zdarza się niestety, że jedno z rodziców odmawia opieki nad dzieckiem. Należą Ci się wtedy alimenty. Sprawdź co musisz wiedzieć o alimentach w […]

erodzina

Dodaj komentarz