Koszula ze stójką

Koszula ze stójką

Kolejny HIT. Jasno-niebieska koszula ze stójką. Lekka, luźna, przewiewna. Z przodu zapinana na cztery kontrastowe guziki. Jeżeli Twoje dziecko nie lubi krawatu lub kołnierzyka przy koszuli, będzie to odpowiedni zamiennik dla Twojej małej pociechy. Jak nosić taki typ koszuli ?

Ten rodzaj pasuje bardziej do luźnego stylu. Przestrzegam przed ubraniem dziecku na tę koszulę marynarki, gdyż dziecko będzie wyglądało bardzo nie korzystnie, super pomysłem będą kardigany lub swetry z wysokim stanem czy też swetry z rozpinanym dekoltem. Kołnierzyk w tego typu koszuli jest tak skonstruowane, że jeżeli odepniemy jeden guzik przy szyi, nieopadanie on brzydko i niechlujnie, jak to bywa w gorszego gatunku koszulach.

Drogie mamy, kupujmy koszule dopasowane, przymierzmy je dziecku przed zakupem i nie zamawiajcie takich rzeczy przez internet, gdyż zazwyczaj są to nie trafne zakupy. Aby dobrze dziecko wyglądało musimy się trochę nagimnastygować, aby efekt był naprawdę WOW.

Zobacz również

Czy dziecko to koniec Twojej kariery?

Wielu kobietom mówi się, że posiadanie dziecka i robienie kariery, w której można się spełnić i dobrze zarobić, to jak chwytanie zbyt wielu srok za ogon. W końcu ciężko jest sobie wyobrazić mamę, która jest w stanie pracować na pełen etat, jak również poświęcić swojemu dziecku dostatecznie dużo uwagi, by rozwijało się ono w prawidłowy […]

Mosty protetyczne – kiedy je zakładać?

Czy istnieje sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na uzupełnienie brakujących zębów? Czy jesteśmy w stanie zapewnić sobie estetyczny wygląd naszego uzębienia, kiedy posiadamy ubytki w zębach? Jak się okazuje, jest to możliwe. Rozwiązaniem są tutaj przede wszystkim mosty protetyczne. To świetne rozwiązanie, szczególnie, jeśli nie chcemy inwestować w protezy wyjmowane. Musimy jednak być świadomi, […]

erodzina

Dodaj komentarz