Koszula ze stójką

Koszula ze stójką

Kolejny HIT. Jasno-niebieska koszula ze stójką. Lekka, luźna, przewiewna. Z przodu zapinana na cztery kontrastowe guziki. Jeżeli Twoje dziecko nie lubi krawatu lub kołnierzyka przy koszuli, będzie to odpowiedni zamiennik dla Twojej małej pociechy. Jak nosić taki typ koszuli ?

Ten rodzaj pasuje bardziej do luźnego stylu. Przestrzegam przed ubraniem dziecku na tę koszulę marynarki, gdyż dziecko będzie wyglądało bardzo nie korzystnie, super pomysłem będą kardigany lub swetry z wysokim stanem czy też swetry z rozpinanym dekoltem. Kołnierzyk w tego typu koszuli jest tak skonstruowane, że jeżeli odepniemy jeden guzik przy szyi, nieopadanie on brzydko i niechlujnie, jak to bywa w gorszego gatunku koszulach.

Drogie mamy, kupujmy koszule dopasowane, przymierzmy je dziecku przed zakupem i nie zamawiajcie takich rzeczy przez internet, gdyż zazwyczaj są to nie trafne zakupy. Aby dobrze dziecko wyglądało musimy się trochę nagimnastygować, aby efekt był naprawdę WOW.

Zobacz również

Najlepszy urlop w Zakopanem

Niezależnie od pory roku góry stwarzają doskonałą okazję do odpoczynku zarówno tego aktywnego, jak i leniwego. Zakopane to niekwestionowana zimowa stolica Polski, ale odnosi się wrażenie, że na szlakach i kultowych Krupówkach cały czas spotkać można tysiące Polaków. To miejsce uwielbiają rodziny z dziećmi, narciarze, aktywni piechurzy, jak i ci, którzy szukają nocnych atrakcji oraz […]

Farba do włosów – brąz jasny

W stosunku do tego tradycyjnego koloru panuje błędne przekonanie, że dobrze wygląda tylko na włosach, które są naturalnie ciemne. Niektórzy też twierdzą, że farba do włosów brąz jasny odpowiednia jest tylko dla pań o ciemnej karnacji. To jednak nie jest prawdą. W delikatnym brązie świetnie wyglądają blondynki, które chcą przejść na ciemniejszy kolor włosów, a […]

erodzina

Dodaj komentarz