Koszula w kratkę

Koszula w kratkę

Koszula w kratkę od zawsze kojarzy mi się z ludźmi na wsi. Długo zapomniana krata powraca do sieciówek. Wiecie, że do tej koszuli można ubrać muchę, tylko ostrożnie! Aby nie przedobrzyć. Kto powiedział, że męska moda ma być nudna? Młodość daje nam możliwość do przeróżnych konwencji twórczych, dlatego wykorzystajmy to, gdyż efekty mogą być naprawdę bardzo interesujące.

Budowanie stylu Twojego malucha nie jest prostą rzeczą, którą możesz zrobić z dnia na dzień. To ciężka praca gdzie raz będzie z górki, a raz pod i raczej na tej drodze końca nie zobaczysz, bo jest tyle możliwości, wariacji, szaleństwa, że jestem pewna, że nie zdążysz sama poznać wszystkiego.

Mądrze jest dziecko od samego początku ukierunkować w pewien swój wyidealizowany styl, choć kiedy maleństwo dorośnie samo będzie decydować jaki styl będzie dla niego odpowiedni, ale pamiętajmy, że dzięki Tobie droga mamo, Twoje dziecko będzie wiedziało jak chce się ubierać.

 

Zobacz również

Body niemowlęce – przełomowe ubranka z wyprawki dla niemowląt

Body dla niemowląt to na pewno perełka wśród wszystkich projektów odzieżowych stworzonych przez projektantów mody dziecięcej. Jednoczęściowe ubranko podbiło szafy niemowląt całkiem niedawno, czyniąc kaftanik niemowlęcy mniej znaczącym elementem wyprawki dla noworodka. Niegdyś kaftanik święcił tryumfy wśród Mam małych dzieci, a dzisiaj to body jest na podium. Gdzie tkwi tajemnica sukcesu tego ubranka? Dlaczego odniosło […]

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

erodzina

Dodaj komentarz