Koszula w kratkę

Koszula w kratkę

Koszula w kratkę od zawsze kojarzy mi się z ludźmi na wsi. Długo zapomniana krata powraca do sieciówek. Wiecie, że do tej koszuli można ubrać muchę, tylko ostrożnie! Aby nie przedobrzyć. Kto powiedział, że męska moda ma być nudna? Młodość daje nam możliwość do przeróżnych konwencji twórczych, dlatego wykorzystajmy to, gdyż efekty mogą być naprawdę bardzo interesujące.

Budowanie stylu Twojego malucha nie jest prostą rzeczą, którą możesz zrobić z dnia na dzień. To ciężka praca gdzie raz będzie z górki, a raz pod i raczej na tej drodze końca nie zobaczysz, bo jest tyle możliwości, wariacji, szaleństwa, że jestem pewna, że nie zdążysz sama poznać wszystkiego.

Mądrze jest dziecko od samego początku ukierunkować w pewien swój wyidealizowany styl, choć kiedy maleństwo dorośnie samo będzie decydować jaki styl będzie dla niego odpowiedni, ale pamiętajmy, że dzięki Tobie droga mamo, Twoje dziecko będzie wiedziało jak chce się ubierać.

 

Zobacz również

Naukowe sposoby na unikanie sezonowych infekcji

Wraz z początkiem jesiennych chłodów wzrasta liczba infekcji. Osoby spotykane przez nas na ulicy, w restauracjach czy pracy kaszlą i kichają, często prosto w naszą stronę. W takich okolicznościach nietrudno o złapanie infekcji, a wystąpienie objawów przeziębienia czy grypy jest zazwyczaj tylko kwestią czasu. Obydwie choroby mają podłoże wirusowe i przenoszone są głównie droga kropelkową. […]

Czym jest uzależnienie od alkoholu i jak leczyć alkoholizm?

Alkoholizm kojarzony jest z osobami z marginesu społecznego, biednymi, zaniedbanymi, bez wykształcenia i pracy. Wizerunek ten nie zawsze jest zgodny z prawdą. Osoby uzależnione nie zawsze wywodzą się z patologicznych rodzin. Przeciwnie, mogą to być ludzie wykształceni, osiągający sukcesy w pracy, których nikt z zewnątrz nie podejrzewa o jakiekolwiek problemy. Jednak sięgają oni po alkohol, […]

erodzina

Dodaj komentarz