Koszula w kratkę

Koszula w kratkę

Koszula w kratkę od zawsze kojarzy mi się z ludźmi na wsi. Długo zapomniana krata powraca do sieciówek. Wiecie, że do tej koszuli można ubrać muchę, tylko ostrożnie! Aby nie przedobrzyć. Kto powiedział, że męska moda ma być nudna? Młodość daje nam możliwość do przeróżnych konwencji twórczych, dlatego wykorzystajmy to, gdyż efekty mogą być naprawdę bardzo interesujące.

Budowanie stylu Twojego malucha nie jest prostą rzeczą, którą możesz zrobić z dnia na dzień. To ciężka praca gdzie raz będzie z górki, a raz pod i raczej na tej drodze końca nie zobaczysz, bo jest tyle możliwości, wariacji, szaleństwa, że jestem pewna, że nie zdążysz sama poznać wszystkiego.

Mądrze jest dziecko od samego początku ukierunkować w pewien swój wyidealizowany styl, choć kiedy maleństwo dorośnie samo będzie decydować jaki styl będzie dla niego odpowiedni, ale pamiętajmy, że dzięki Tobie droga mamo, Twoje dziecko będzie wiedziało jak chce się ubierać.

 

Zobacz również

Firany na metry – jaki materiał wybrać?

Firany na metry (metrażowe), czyli takie szyte na specjalne zamówienie, to najlepsze rozwiązanie w przypadku okien o niestandardowych wymiarach. Wśród ich atutów zdecydowanie należy podkreślić znacznie szerszy wybór materiałów, wzorów i kolorów niż w przypadku gotowych produktów. Materiały na firany Najpopularniejszym materiałem na firany jest żakard, produkowany z tworzyw sztucznych, niekiedy z domieszką bawełny. Niektóre […]

Czy dziecko to koniec Twojej kariery?

Wielu kobietom mówi się, że posiadanie dziecka i robienie kariery, w której można się spełnić i dobrze zarobić, to jak chwytanie zbyt wielu srok za ogon. W końcu ciężko jest sobie wyobrazić mamę, która jest w stanie pracować na pełen etat, jak również poświęcić swojemu dziecku dostatecznie dużo uwagi, by rozwijało się ono w prawidłowy […]

erodzina

Dodaj komentarz