Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Wrzesień przynosi wiele niespodzianek. Kolekcja od Dolce & Gabbana to ultra stylowa odzież dla naszych dzieciaków. Teraz chodzenie do szkoły nie będzie stanowić żadnych problemów. Są to ubrania dla każdego malucha, gdyż firma stworzyła piękny i wyjątkowy świat pełen modnych dodatków, ubrań, obuwia dla nowych i ciekawych odkryć w szkole. Ekskluzywna odzież od znanego projektanta ma za zadanie rozpieścić nasze dzieciaki tak, aby czekały na dzień, w którym mogą iść do szkoły. Luksusowe połączenie tkanin oraz wysoka jakość każdego elementu sprawią, iż kolekcja złamie serca każdego kto napotka na drodze Dolce & Gabbana.

W tym sezonie królować będzie krata w odcieniu granatu, a logo i łaty, które są wszyte na łokciach sprawią, że Twój maluch będzie miał wyrafinowany i modny wygląd. Chłopcy tak ubrani złamią serca wielu dziewczynek. ale nie to jest tutaj najważniejsze – marka stworzyła tą kolekcję po to, aby ta odzież pomogła dzieciom czuć się pewnie i nigdy nie wątpić w swoje umiejętności.


Źródło zdjęć: Dolce & Gabbana

RelatedPost

Odmień swoje wnętrze – klasyka tapet czarno – białych

Minimalizm kolorystyczny, związany bezpośrednio z estetyką retro, wciąż chętnie wykorzystywany jest przez projektantów wnętrz. Tapeta czarno biała wcale nie musi być nudna i ponura w swoim wyrazie. Wnętrze ubogacone taką formą uzupełnić można bardziej kolorowym wyposażeniem i wtedy w przestrzeni zostanie zachowana równowaga estetyczna. Uniwersalne tapety czarno białe silnie nawiązują do op – artu, nurtu […]

Czy zabawka jest w stanie zastąpić dziecku uwagę rodziców?

W dzisiejszych czasach obdarowywanie dzieci – nie tylko swoich, ale także tych z najbliższego otoczenia, stało się niezwykle popularne. Kupujemy dzieciom zabawki nie tylko z okazji ich urodzin oraz świąt Bożego Narodzenia, ale właściwie z powodu różnych innych okazji oraz bez okazyjnie – tylko po to, aby wręczyć coś podczas naszych odwiedzin w ich domach. […]

erodzina

Jedna myśl na temat “Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

  1. Kolekcja piękna i naprawdę jest się czym inspirować 🙂 Jednak dzieciaki tak szybko wyrastają z rzeczy, że w Dolce&Gabbana ubrałabym je dopiero, kiedy osiągną już ostateczny wzrost 😉 Kto by nadążył kupować.

Dodaj komentarz