Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Wrzesień przynosi wiele niespodzianek. Kolekcja od Dolce & Gabbana to ultra stylowa odzież dla naszych dzieciaków. Teraz chodzenie do szkoły nie będzie stanowić żadnych problemów. Są to ubrania dla każdego malucha, gdyż firma stworzyła piękny i wyjątkowy świat pełen modnych dodatków, ubrań, obuwia dla nowych i ciekawych odkryć w szkole. Ekskluzywna odzież od znanego projektanta ma za zadanie rozpieścić nasze dzieciaki tak, aby czekały na dzień, w którym mogą iść do szkoły. Luksusowe połączenie tkanin oraz wysoka jakość każdego elementu sprawią, iż kolekcja złamie serca każdego kto napotka na drodze Dolce & Gabbana.

W tym sezonie królować będzie krata w odcieniu granatu, a logo i łaty, które są wszyte na łokciach sprawią, że Twój maluch będzie miał wyrafinowany i modny wygląd. Chłopcy tak ubrani złamią serca wielu dziewczynek. ale nie to jest tutaj najważniejsze – marka stworzyła tą kolekcję po to, aby ta odzież pomogła dzieciom czuć się pewnie i nigdy nie wątpić w swoje umiejętności.


Źródło zdjęć: Dolce & Gabbana

Zobacz również

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

Kredyt hipoteczny na dom – co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny na dom to kredyt z zabezpieczeniem w formie hipoteki ustanowionej na nieruchomości. Może mieć charakter kredytu budowlano-hipotecznego lub kredytu hipotecznego na zakup domu. Budowa domu jest dużą inwestycją, zajmującą czas i jednocześnie pociągającą za sobą bardzo wysokie koszty, których oszacowanie na etapie projektowania budynku w sposób precyzyjny jest trudne. Mogą tego dokonać specjaliści, […]

erodzina

Jedna myśl na temat “Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

  1. Kolekcja piękna i naprawdę jest się czym inspirować 🙂 Jednak dzieciaki tak szybko wyrastają z rzeczy, że w Dolce&Gabbana ubrałabym je dopiero, kiedy osiągną już ostateczny wzrost 😉 Kto by nadążył kupować.

Dodaj komentarz