Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Wrzesień przynosi wiele niespodzianek. Kolekcja od Dolce & Gabbana to ultra stylowa odzież dla naszych dzieciaków. Teraz chodzenie do szkoły nie będzie stanowić żadnych problemów. Są to ubrania dla każdego malucha, gdyż firma stworzyła piękny i wyjątkowy świat pełen modnych dodatków, ubrań, obuwia dla nowych i ciekawych odkryć w szkole. Ekskluzywna odzież od znanego projektanta ma za zadanie rozpieścić nasze dzieciaki tak, aby czekały na dzień, w którym mogą iść do szkoły. Luksusowe połączenie tkanin oraz wysoka jakość każdego elementu sprawią, iż kolekcja złamie serca każdego kto napotka na drodze Dolce & Gabbana.

W tym sezonie królować będzie krata w odcieniu granatu, a logo i łaty, które są wszyte na łokciach sprawią, że Twój maluch będzie miał wyrafinowany i modny wygląd. Chłopcy tak ubrani złamią serca wielu dziewczynek. ale nie to jest tutaj najważniejsze – marka stworzyła tą kolekcję po to, aby ta odzież pomogła dzieciom czuć się pewnie i nigdy nie wątpić w swoje umiejętności.


Źródło zdjęć: Dolce & Gabbana

Zobacz również

Jak łagodnie przejść z karmienia piersią na pokarm naturalny?

Moment, w którym niemowlę przestaje się żywić wyłącznie mlekiem, to jeden z pierwszych kroków milowych w rozwoju dziecka. Nie dziwię się więc, że budzi u rodziców wiele pytań i wątpliwości. Nasuwają się pytania: kiedy rozpoczynać przygodę ze stałymi pokarmami, co podawać jako pierwsze i jak to robić, żeby mieć pewność, że dziecko się najada? Monika […]

Inspiracja – mocne kolory w mieszkaniu

Od wielu lat panuje trend na mieszkania o stonowanych, minimalistycznych wnętrzach. Wpływa to również na kolorystykę w mieszkaniach — najczęściej spotyka się biel, czerń i szarość, ewentualnie odcienie pastelowe. Mimo że styl skandynawski jest bardzo popularny, to nie wszystkie osoby się na niego decydują. Niektórym osobom po prostu nie podobają się mieszkania o ograniczonej kolorystyce […]

erodzina

Jedna myśl na temat “Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

  1. Kolekcja piękna i naprawdę jest się czym inspirować 🙂 Jednak dzieciaki tak szybko wyrastają z rzeczy, że w Dolce&Gabbana ubrałabym je dopiero, kiedy osiągną już ostateczny wzrost 😉 Kto by nadążył kupować.

Dodaj komentarz