Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

Wrzesień przynosi wiele niespodzianek. Kolekcja od Dolce & Gabbana to ultra stylowa odzież dla naszych dzieciaków. Teraz chodzenie do szkoły nie będzie stanowić żadnych problemów. Są to ubrania dla każdego malucha, gdyż firma stworzyła piękny i wyjątkowy świat pełen modnych dodatków, ubrań, obuwia dla nowych i ciekawych odkryć w szkole. Ekskluzywna odzież od znanego projektanta ma za zadanie rozpieścić nasze dzieciaki tak, aby czekały na dzień, w którym mogą iść do szkoły. Luksusowe połączenie tkanin oraz wysoka jakość każdego elementu sprawią, iż kolekcja złamie serca każdego kto napotka na drodze Dolce & Gabbana.

W tym sezonie królować będzie krata w odcieniu granatu, a logo i łaty, które są wszyte na łokciach sprawią, że Twój maluch będzie miał wyrafinowany i modny wygląd. Chłopcy tak ubrani złamią serca wielu dziewczynek. ale nie to jest tutaj najważniejsze – marka stworzyła tą kolekcję po to, aby ta odzież pomogła dzieciom czuć się pewnie i nigdy nie wątpić w swoje umiejętności.


Źródło zdjęć: Dolce & Gabbana

Zobacz również

Niewierni małżonkowie

W niektórych związkach kobiety i mężczyzny zdarza się, że jedna z osób nie dochowuje wierności. Często można się tego domyśleć już po zachowaniu takiej osoby, codzienne życie przestaje być takie jak dotychczas, coś się zmienia. Nieraz może to objawiać się zbyt słodkim podejściem do drugiej osoby, kiedy chce ona „zamydlić oczy”, sprawić wrażenie, że wszystko […]

Czym jest uzależnienie od alkoholu i jak leczyć alkoholizm?

Alkoholizm kojarzony jest z osobami z marginesu społecznego, biednymi, zaniedbanymi, bez wykształcenia i pracy. Wizerunek ten nie zawsze jest zgodny z prawdą. Osoby uzależnione nie zawsze wywodzą się z patologicznych rodzin. Przeciwnie, mogą to być ludzie wykształceni, osiągający sukcesy w pracy, których nikt z zewnątrz nie podejrzewa o jakiekolwiek problemy. Jednak sięgają oni po alkohol, […]

erodzina

Jedna myśl na temat “Nowa kolekcja od Dolce&Gabbana dla dzieci

  1. Kolekcja piękna i naprawdę jest się czym inspirować 🙂 Jednak dzieciaki tak szybko wyrastają z rzeczy, że w Dolce&Gabbana ubrałabym je dopiero, kiedy osiągną już ostateczny wzrost 😉 Kto by nadążył kupować.

Dodaj komentarz