Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Strona modeLOVEdzieci.pl powstała z miłości do dzieci, fotografii oraz mody. O dzieciach można by napisać niejeden artykuł. Mamy potrafią rozmawiać o nich całymi dniami. Dlatego postanowiłam wam to umożliwić wirtualnie – bo kiedy jest się mamą nic innego się nie liczy oprócz dziecka. Świat kręci się tylko wokół naszych małych pociech.

Modelami zostają wasze dzieci od pierwszych chwil życia. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Pierwsza sesja noworodkowa, pierwsza stylizacja i pierwsze ujęcia – być może to początek światowej kariery Twojego dziecka. Więc podziel się zdjęciami, pokaż jakie tworzysz stylówki dla swojego smyka. Zainspiruj innych. Zapraszam Cię do modeLOVEdzieci.pl. Pochwal się swoim maleństwem i stylizacjami. Opisz parę słów o looku, jaki stworzyłaś i gdzie ubrania kupiłaś, a ja ugoszczę Cię na mojej stronie, gdzie również możesz czerpać inspiracje na kolejne stylówki dla Twojego maleństwa. Możesz tutaj wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o modzie – czy to nie ciekawa odskocznia od codzienności?

W zakładce kontakt umożliwiłam Ci szybki sposób dodania artykułu, więc teraz śmiało możesz w prosty sposób pisać i dodawać stylówki swojego dziecka.

Zobacz również

Farba do włosów – brąz jasny

W stosunku do tego tradycyjnego koloru panuje błędne przekonanie, że dobrze wygląda tylko na włosach, które są naturalnie ciemne. Niektórzy też twierdzą, że farba do włosów brąz jasny odpowiednia jest tylko dla pań o ciemnej karnacji. To jednak nie jest prawdą. W delikatnym brązie świetnie wyglądają blondynki, które chcą przejść na ciemniejszy kolor włosów, a […]

Ból stawów – co oznacza i kiedy zgłosić się do specjalisty?

Ból stawów to jedna z częstszych dolegliwości, będąca wynikiem urazu mechanicznego, choroby reumatycznej czy infekcji wirusowej. Bólowi może towarzyszyć szereg objawów takich jak: poranna sztywność stawu, gorączka czy obrzęk. Jeżeli dolegliwości po kilku dniach nie ustępują lub nasilają się jest to sygnał by zgłosić się do specjalisty. Ból stawów dotyczy zarówno osób młodych jak i […]

erodzina

Dodaj komentarz