Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Strona modeLOVEdzieci.pl powstała z miłości do dzieci, fotografii oraz mody. O dzieciach można by napisać niejeden artykuł. Mamy potrafią rozmawiać o nich całymi dniami. Dlatego postanowiłam wam to umożliwić wirtualnie – bo kiedy jest się mamą nic innego się nie liczy oprócz dziecka. Świat kręci się tylko wokół naszych małych pociech.

Modelami zostają wasze dzieci od pierwszych chwil życia. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Pierwsza sesja noworodkowa, pierwsza stylizacja i pierwsze ujęcia – być może to początek światowej kariery Twojego dziecka. Więc podziel się zdjęciami, pokaż jakie tworzysz stylówki dla swojego smyka. Zainspiruj innych. Zapraszam Cię do modeLOVEdzieci.pl. Pochwal się swoim maleństwem i stylizacjami. Opisz parę słów o looku, jaki stworzyłaś i gdzie ubrania kupiłaś, a ja ugoszczę Cię na mojej stronie, gdzie również możesz czerpać inspiracje na kolejne stylówki dla Twojego maleństwa. Możesz tutaj wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o modzie – czy to nie ciekawa odskocznia od codzienności?

W zakładce kontakt umożliwiłam Ci szybki sposób dodania artykułu, więc teraz śmiało możesz w prosty sposób pisać i dodawać stylówki swojego dziecka.

RelatedPost

Szwajcarska precyzja i styl

Zegarki naręczne to dodatki, w które inwestuje coraz więcej osób zorientowanych na podkreślenie swojego stylowego wyglądu. Zegarek potrafi wyrazić więcej z osobistych preferencji – jest on jedną z osobistych wizytówek, które wpływają na wizerunek oraz to jakie wrażenie robi się na innych. Kupno zegarka naręcznego to poważna inwestycja, której nie można pośpieszać. Zegarek musi być […]

Trafna zabawa dla wszystkich

Sposobów na spędzanie czasu z rodziną jest wiele. Najlepiej jednak sprawdzają się te formy zabawy, które angażują nie tylko ciało i koncentrację, ale też wprowadzają formę zdrowej rywalizacji. Właśnie to oferują wyrzutnie Nerf, które mają szansę stać się hitem grupowych rozrywek! Zostań prawdziwym wojownikiem! Nerf to nazwa własna wyrzutni o różnych kształtach i funkcjach, które […]

erodzina

Dodaj komentarz