Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Strona modeLOVEdzieci.pl powstała z miłości do dzieci, fotografii oraz mody. O dzieciach można by napisać niejeden artykuł. Mamy potrafią rozmawiać o nich całymi dniami. Dlatego postanowiłam wam to umożliwić wirtualnie – bo kiedy jest się mamą nic innego się nie liczy oprócz dziecka. Świat kręci się tylko wokół naszych małych pociech.

Modelami zostają wasze dzieci od pierwszych chwil życia. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Pierwsza sesja noworodkowa, pierwsza stylizacja i pierwsze ujęcia – być może to początek światowej kariery Twojego dziecka. Więc podziel się zdjęciami, pokaż jakie tworzysz stylówki dla swojego smyka. Zainspiruj innych. Zapraszam Cię do modeLOVEdzieci.pl. Pochwal się swoim maleństwem i stylizacjami. Opisz parę słów o looku, jaki stworzyłaś i gdzie ubrania kupiłaś, a ja ugoszczę Cię na mojej stronie, gdzie również możesz czerpać inspiracje na kolejne stylówki dla Twojego maleństwa. Możesz tutaj wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o modzie – czy to nie ciekawa odskocznia od codzienności?

W zakładce kontakt umożliwiłam Ci szybki sposób dodania artykułu, więc teraz śmiało możesz w prosty sposób pisać i dodawać stylówki swojego dziecka.

Zobacz również

Czy i kiedy używać poduszki klin dla niemowlaka i dzieciaka?

Sen dzieci i niemowląt to wyjątkowo poważne zagadnienie, które wielu rodzicom spędza właśnie sen z powiek. Dlaczego? Przede wszystkim, każdy z nas wie, że lepiej śpiący maluch oznacza bardziej wyspanych rodziców. Nie można też zapomnieć, że właśnie podczas snu wytwarza się największa ilość hormonu wzrostu, przetwarzają się wszystkie informacje zebrane w ciągu dnia – słowem […]

Co wiedzieć o alimentach?

Posiadanie dziecka daje wiele radości. Niestety, ale związane jest również z dużymi kosztami. Szacuje się, że koszt wychowania dziecka do 18 roku życia to około 200 tysięcy złotych. Ta kwota robi wrażenie. Zdarza się niestety, że jedno z rodziców odmawia opieki nad dzieckiem. Należą Ci się wtedy alimenty. Sprawdź co musisz wiedzieć o alimentach w […]

erodzina

Dodaj komentarz