Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Początek światowej kariery Twojego dziecka. Już teraz możesz pisać artykuły i dodawać je na stronę.

Strona modeLOVEdzieci.pl powstała z miłości do dzieci, fotografii oraz mody. O dzieciach można by napisać niejeden artykuł. Mamy potrafią rozmawiać o nich całymi dniami. Dlatego postanowiłam wam to umożliwić wirtualnie – bo kiedy jest się mamą nic innego się nie liczy oprócz dziecka. Świat kręci się tylko wokół naszych małych pociech.

Modelami zostają wasze dzieci od pierwszych chwil życia. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Pierwsza sesja noworodkowa, pierwsza stylizacja i pierwsze ujęcia – być może to początek światowej kariery Twojego dziecka. Więc podziel się zdjęciami, pokaż jakie tworzysz stylówki dla swojego smyka. Zainspiruj innych. Zapraszam Cię do modeLOVEdzieci.pl. Pochwal się swoim maleństwem i stylizacjami. Opisz parę słów o looku, jaki stworzyłaś i gdzie ubrania kupiłaś, a ja ugoszczę Cię na mojej stronie, gdzie również możesz czerpać inspiracje na kolejne stylówki dla Twojego maleństwa. Możesz tutaj wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o modzie – czy to nie ciekawa odskocznia od codzienności?

W zakładce kontakt umożliwiłam Ci szybki sposób dodania artykułu, więc teraz śmiało możesz w prosty sposób pisać i dodawać stylówki swojego dziecka.

Zobacz również

Nauka przez zabawę

Dzieci z natury są bardzo ciekawe świata i często zadają sporo pytań, których ilość z czasem może zacząć męczyć rodziców. Ta duża ilość zadawanych pytań świadczy dobrze o dziecku, ponieważ ciekawość leży w jego naturze, a im więcej pytań, tym potencjalnie więcej wiedzy dziecko przyswoi. Jest to bardzo ważne, ponieważ kilkulatek uczy się znacznie szybciej […]

Firany na metry – jaki materiał wybrać?

Firany na metry (metrażowe), czyli takie szyte na specjalne zamówienie, to najlepsze rozwiązanie w przypadku okien o niestandardowych wymiarach. Wśród ich atutów zdecydowanie należy podkreślić znacznie szerszy wybór materiałów, wzorów i kolorów niż w przypadku gotowych produktów. Materiały na firany Najpopularniejszym materiałem na firany jest żakard, produkowany z tworzyw sztucznych, niekiedy z domieszką bawełny. Niektóre […]

erodzina

Dodaj komentarz