Ramper w kaktusy

Ramper w kaktusy

Rampersy co to takiego? Dziwna i tajemnicza nazwa, która na pierwszy rzut oka nic nam nie mówi, jeżeli do tej pory jeszcze nie miałyście z nią do czynienia. Jest to jednoczęściowe ubranko dla naszego maluszka, krój przypomina pajacyka tylko jest bez stópek można wybrać rampery z długimi lub krótkimi nogawkami. Jeżeli chodzi o rękawki to wybór mamy również spory, gdyż mogą być krótkie albo długie, na ramiączkach lub całkiem bez rękawów.

Rampersy zapinane są przeważnie w kroku tak jak i co poniektóre pajacyki lub zakładane przez głowę a dla tych najmniejszych noworodków, możemy zakupić rozpinane na całą długość. Wygodne w przewijaniu i przebieraniu maleństwa. Hitem jak się okazuje, są dzisiaj rampesy o wielu wzorach i kolorach-owocowe po motywy z bajek pięknych dla dziewczynek falbanek, kokardek i dodatkowo motywy z imitacją spódniczki.

Watro z nich skorzystać, gdyż są bardzo uniwersalne, mogą posłużyć również jako śpiochy w lecie, kiedy wieczory są bardzo gorące.

Zobacz również

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

Kredyt hipoteczny na dom – co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny na dom to kredyt z zabezpieczeniem w formie hipoteki ustanowionej na nieruchomości. Może mieć charakter kredytu budowlano-hipotecznego lub kredytu hipotecznego na zakup domu. Budowa domu jest dużą inwestycją, zajmującą czas i jednocześnie pociągającą za sobą bardzo wysokie koszty, których oszacowanie na etapie projektowania budynku w sposób precyzyjny jest trudne. Mogą tego dokonać specjaliści, […]

erodzina

Dodaj komentarz