Ramper w kaktusy

Ramper w kaktusy

Rampersy co to takiego? Dziwna i tajemnicza nazwa, która na pierwszy rzut oka nic nam nie mówi, jeżeli do tej pory jeszcze nie miałyście z nią do czynienia. Jest to jednoczęściowe ubranko dla naszego maluszka, krój przypomina pajacyka tylko jest bez stópek można wybrać rampery z długimi lub krótkimi nogawkami. Jeżeli chodzi o rękawki to wybór mamy również spory, gdyż mogą być krótkie albo długie, na ramiączkach lub całkiem bez rękawów.

Rampersy zapinane są przeważnie w kroku tak jak i co poniektóre pajacyki lub zakładane przez głowę a dla tych najmniejszych noworodków, możemy zakupić rozpinane na całą długość. Wygodne w przewijaniu i przebieraniu maleństwa. Hitem jak się okazuje, są dzisiaj rampesy o wielu wzorach i kolorach-owocowe po motywy z bajek pięknych dla dziewczynek falbanek, kokardek i dodatkowo motywy z imitacją spódniczki.

Watro z nich skorzystać, gdyż są bardzo uniwersalne, mogą posłużyć również jako śpiochy w lecie, kiedy wieczory są bardzo gorące.

Zobacz również

Inspiracja – mocne kolory w mieszkaniu

Od wielu lat panuje trend na mieszkania o stonowanych, minimalistycznych wnętrzach. Wpływa to również na kolorystykę w mieszkaniach — najczęściej spotyka się biel, czerń i szarość, ewentualnie odcienie pastelowe. Mimo że styl skandynawski jest bardzo popularny, to nie wszystkie osoby się na niego decydują. Niektórym osobom po prostu nie podobają się mieszkania o ograniczonej kolorystyce […]

Nauka przez zabawę

Dzieci z natury są bardzo ciekawe świata i często zadają sporo pytań, których ilość z czasem może zacząć męczyć rodziców. Ta duża ilość zadawanych pytań świadczy dobrze o dziecku, ponieważ ciekawość leży w jego naturze, a im więcej pytań, tym potencjalnie więcej wiedzy dziecko przyswoi. Jest to bardzo ważne, ponieważ kilkulatek uczy się znacznie szybciej […]

erodzina

Dodaj komentarz