Ramper w kaktusy

Ramper w kaktusy

Rampersy co to takiego? Dziwna i tajemnicza nazwa, która na pierwszy rzut oka nic nam nie mówi, jeżeli do tej pory jeszcze nie miałyście z nią do czynienia. Jest to jednoczęściowe ubranko dla naszego maluszka, krój przypomina pajacyka tylko jest bez stópek można wybrać rampery z długimi lub krótkimi nogawkami. Jeżeli chodzi o rękawki to wybór mamy również spory, gdyż mogą być krótkie albo długie, na ramiączkach lub całkiem bez rękawów.

Rampersy zapinane są przeważnie w kroku tak jak i co poniektóre pajacyki lub zakładane przez głowę a dla tych najmniejszych noworodków, możemy zakupić rozpinane na całą długość. Wygodne w przewijaniu i przebieraniu maleństwa. Hitem jak się okazuje, są dzisiaj rampesy o wielu wzorach i kolorach-owocowe po motywy z bajek pięknych dla dziewczynek falbanek, kokardek i dodatkowo motywy z imitacją spódniczki.

Watro z nich skorzystać, gdyż są bardzo uniwersalne, mogą posłużyć również jako śpiochy w lecie, kiedy wieczory są bardzo gorące.

Nowoczesne mieszkanie pełne elektroniki

Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok producenci przedstawiają nam nowe możliwości zastosowania elektroniki w swojej przestrzeni mieszkalnej. Nikogo już nie dziwią sterowane rolety czy termoregulacja temperatury panującej w salonie. Sprawdźmy, jakie propozycje są warte uwagi. Radio ścienne znakiem naszych czasów Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego radia niż klasycznego, wolnostojącego […]

Prezent dla dziecka na lato

Kupić dziecku prezent, z którego będzie zadowolone i którego będzie używało często jest wyjątkowym problemem dla rodzica. Dzieci szybko przeskakują między jednym pomysłem, a drugim w swoich codziennych zabawach. W efekcie skupienie uwagi na czymś na dłużej graniczy z cudem. Rezultatem takiego zamieszania jest odkładanie kupionych podarków na półkę, którym zostało poświęcone zaledwie kilkanaście minut […]

erodzina

Dodaj komentarz