Czapka dla niemowlaka

Czapka dla niemowlaka

Czapka to również ważna część garderoby dziecięcej, gdyż przez głowę można stracić aż 40% ciepła. Kiedy przygotowujesz wyprawkę niemowlęciu, szpital nakazuje, aby wziąć co najmniej 3 pary (dwie bawełniane i jedną grubszą), więc od samego poczęcia, czapka odgrywa bardzo ważną rolę, gdyż zabezpiecza główkę maleństwu. Pamiętajmy, aby dobierać czapeczki odpowiednio do pogody, aby nie przegrzać dziecka, to bardzo ważne!

Kiedy więc nakładać, a kiedy nie? Kiedy malec nie ukończył jeszcze 3 miesięcy, czapka jest obowiązkowa lekka bawełniana, bez względu na prognozę pogodę, gdyż narażamy dziecko w tym okresie na przeciągi, maluch może się szybko przeziębić. Kiedy jest już starsze możesz zrezygnować z nakładania. Jakie czapki kupować?
Na lato polecam takie, aby chroniły twarz, oczy oraz kark przed promieniami słonecznymi. Na zimę wybierzcie takie, aby dobrze zakrywało uszy i czoło.

Nowoczesne mieszkanie pełne elektroniki

Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok producenci przedstawiają nam nowe możliwości zastosowania elektroniki w swojej przestrzeni mieszkalnej. Nikogo już nie dziwią sterowane rolety czy termoregulacja temperatury panującej w salonie. Sprawdźmy, jakie propozycje są warte uwagi. Radio ścienne znakiem naszych czasów Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego radia niż klasycznego, wolnostojącego […]

Prezent dla dziecka na lato

Kupić dziecku prezent, z którego będzie zadowolone i którego będzie używało często jest wyjątkowym problemem dla rodzica. Dzieci szybko przeskakują między jednym pomysłem, a drugim w swoich codziennych zabawach. W efekcie skupienie uwagi na czymś na dłużej graniczy z cudem. Rezultatem takiego zamieszania jest odkładanie kupionych podarków na półkę, którym zostało poświęcone zaledwie kilkanaście minut […]

erodzina

Dodaj komentarz