Stylizacja na chłodne dni

Stylizacja na chłodne dni

Opaska w grochy z kokardką. Bluza biało czarna z nadrukiem, czarne legginsy i buty conversy. Wszystko przepasane jeansową koszulą, stylówka na chłodne dni. Do odważnych świat należy, proszę Państwa. Od zawsze wiedziałam, że dzieci ubierane stylowo i fajnie miały łatwiej w życiu, czemu? Tak jakoś się utarło i tak już pozostało.

Kiedy widzę świetnie ubrane dziecko, myślę sobie, że albo ma bogatych rodziców, albo stylowych. Jedno drugiego nie wyklucza. Takie dzieci zazwyczaj łatwiej nawiązują kontakty i są bardziej odważne, gdyż to jak wyglądają i w co się ubierają poniekąd daje im odwagę i pewność siebie.

Dlatego uważam, że bardzo ważne jest to jak ubieramy swoje dzieci, ale nie tylko, my też drodzy rodzice musimy o siebie zadbać, bo przecież jak nas widzą tak nas piszą.

To my jesteśmy ikonami dla swoich małych pociech, dlatego dajmy im możliwości do naśladowania.

Odmień swoje wnętrze – klasyka tapet czarno – białych

Minimalizm kolorystyczny, związany bezpośrednio z estetyką retro, wciąż chętnie wykorzystywany jest przez projektantów wnętrz. Tapeta czarno biała wcale nie musi być nudna i ponura w swoim wyrazie. Wnętrze ubogacone taką formą uzupełnić można bardziej kolorowym wyposażeniem i wtedy w przestrzeni zostanie zachowana równowaga estetyczna. Uniwersalne tapety czarno białe silnie nawiązują do op – artu, nurtu […]

Czy warto zainwestować w laktatory ręczne?

Prawidłowe karmienie dziecka w pierwszych miesiącach jego życia jest bardzo ważne dla jego rozwoju, tylko dostarczenie mu wszystkich niezbędnych minerałów i witamin gwarantuje prawidłowy wzrost i nabieranie odpowiedniej wagi, a także chroni je przed anemią i infekcjami. Najlepszy dla niemowlęcia jest pokarm, z piersi matki, który zawiera wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach. Zgodnie z […]

erodzina

Dodaj komentarz