Stylizacja na chłodne dni

Stylizacja na chłodne dni

Opaska w grochy z kokardką. Bluza biało czarna z nadrukiem, czarne legginsy i buty conversy. Wszystko przepasane jeansową koszulą, stylówka na chłodne dni. Do odważnych świat należy, proszę Państwa. Od zawsze wiedziałam, że dzieci ubierane stylowo i fajnie miały łatwiej w życiu, czemu? Tak jakoś się utarło i tak już pozostało.

Kiedy widzę świetnie ubrane dziecko, myślę sobie, że albo ma bogatych rodziców, albo stylowych. Jedno drugiego nie wyklucza. Takie dzieci zazwyczaj łatwiej nawiązują kontakty i są bardziej odważne, gdyż to jak wyglądają i w co się ubierają poniekąd daje im odwagę i pewność siebie.

Dlatego uważam, że bardzo ważne jest to jak ubieramy swoje dzieci, ale nie tylko, my też drodzy rodzice musimy o siebie zadbać, bo przecież jak nas widzą tak nas piszą.

To my jesteśmy ikonami dla swoich małych pociech, dlatego dajmy im możliwości do naśladowania.

Zobacz również

Jak łagodnie przejść z karmienia piersią na pokarm naturalny?

Moment, w którym niemowlę przestaje się żywić wyłącznie mlekiem, to jeden z pierwszych kroków milowych w rozwoju dziecka. Nie dziwię się więc, że budzi u rodziców wiele pytań i wątpliwości. Nasuwają się pytania: kiedy rozpoczynać przygodę ze stałymi pokarmami, co podawać jako pierwsze i jak to robić, żeby mieć pewność, że dziecko się najada? Monika […]

Nauka przez zabawę

Dzieci z natury są bardzo ciekawe świata i często zadają sporo pytań, których ilość z czasem może zacząć męczyć rodziców. Ta duża ilość zadawanych pytań świadczy dobrze o dziecku, ponieważ ciekawość leży w jego naturze, a im więcej pytań, tym potencjalnie więcej wiedzy dziecko przyswoi. Jest to bardzo ważne, ponieważ kilkulatek uczy się znacznie szybciej […]

erodzina

Dodaj komentarz