Stylizacja na chłodne dni

Stylizacja na chłodne dni

Opaska w grochy z kokardką. Bluza biało czarna z nadrukiem, czarne legginsy i buty conversy. Wszystko przepasane jeansową koszulą, stylówka na chłodne dni. Do odważnych świat należy, proszę Państwa. Od zawsze wiedziałam, że dzieci ubierane stylowo i fajnie miały łatwiej w życiu, czemu? Tak jakoś się utarło i tak już pozostało.

Kiedy widzę świetnie ubrane dziecko, myślę sobie, że albo ma bogatych rodziców, albo stylowych. Jedno drugiego nie wyklucza. Takie dzieci zazwyczaj łatwiej nawiązują kontakty i są bardziej odważne, gdyż to jak wyglądają i w co się ubierają poniekąd daje im odwagę i pewność siebie.

Dlatego uważam, że bardzo ważne jest to jak ubieramy swoje dzieci, ale nie tylko, my też drodzy rodzice musimy o siebie zadbać, bo przecież jak nas widzą tak nas piszą.

To my jesteśmy ikonami dla swoich małych pociech, dlatego dajmy im możliwości do naśladowania.

Zobacz również

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

Co wybrać na grypę – ibuprofen czy paracetamol?

Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe zawierające paracetamol lub ibuprofen stosowane są bardzo często. Wiele osób sięga po nie bez ograniczeń, uważając, że skoro nie są przepisywane na receptę, są całkowicie bezpieczne. Często także stosuje się je zamiennie. Warto jednak wiedzieć, że substancje te różnią się od siebie pod różnymi względami i od tego powinno się […]

erodzina

Dodaj komentarz