Stylizacja na chłodne dni

Stylizacja na chłodne dni

Opaska w grochy z kokardką. Bluza biało czarna z nadrukiem, czarne legginsy i buty conversy. Wszystko przepasane jeansową koszulą, stylówka na chłodne dni. Do odważnych świat należy, proszę Państwa. Od zawsze wiedziałam, że dzieci ubierane stylowo i fajnie miały łatwiej w życiu, czemu? Tak jakoś się utarło i tak już pozostało.

Kiedy widzę świetnie ubrane dziecko, myślę sobie, że albo ma bogatych rodziców, albo stylowych. Jedno drugiego nie wyklucza. Takie dzieci zazwyczaj łatwiej nawiązują kontakty i są bardziej odważne, gdyż to jak wyglądają i w co się ubierają poniekąd daje im odwagę i pewność siebie.

Dlatego uważam, że bardzo ważne jest to jak ubieramy swoje dzieci, ale nie tylko, my też drodzy rodzice musimy o siebie zadbać, bo przecież jak nas widzą tak nas piszą.

To my jesteśmy ikonami dla swoich małych pociech, dlatego dajmy im możliwości do naśladowania.

Zobacz również

Farba do włosów – brąz jasny

W stosunku do tego tradycyjnego koloru panuje błędne przekonanie, że dobrze wygląda tylko na włosach, które są naturalnie ciemne. Niektórzy też twierdzą, że farba do włosów brąz jasny odpowiednia jest tylko dla pań o ciemnej karnacji. To jednak nie jest prawdą. W delikatnym brązie świetnie wyglądają blondynki, które chcą przejść na ciemniejszy kolor włosów, a […]

Naukowe sposoby na unikanie sezonowych infekcji

Wraz z początkiem jesiennych chłodów wzrasta liczba infekcji. Osoby spotykane przez nas na ulicy, w restauracjach czy pracy kaszlą i kichają, często prosto w naszą stronę. W takich okolicznościach nietrudno o złapanie infekcji, a wystąpienie objawów przeziębienia czy grypy jest zazwyczaj tylko kwestią czasu. Obydwie choroby mają podłoże wirusowe i przenoszone są głównie droga kropelkową. […]

erodzina

Dodaj komentarz