Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

A gdyby tak wziąć przykład z Beyonce i kupić swojemu dziecku taką piękną pudrową sukienkę? Stylizacjami Blue Ivy zachwyca się cały świat, więc dlaczego miałoby jej i tutaj zabraknąć. Córeczka sławnej piosenkarki jest najbardziej rozpieszczonym dzieckiem w Hollywood i w końcu nie ma się co dziwić, gdyż rodzice są w rankingu najbogatszych, więc mogą sobie na takie rzeczy pozwolić. Pięcioletnia księżniczka dorobiła się nawet osobistej stylistki a kreacje ma nie tylko z wybiegów, ale jej szafa zapełniona jest ubraniami z włoskich domu mody, marki Gucci. Oj pewnie nie jedna mama chciałaby takiego luksu dla swojego dziecka.

Młoda dama ma już na kącie dość sporą ilość perełek, szpilki od Toma Forda, korony, diademy, sportowe buty od Jeremy’ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas, peruki, sukienki w kwiaty, wzorzyste bomberki lub jeansowe kurtki w motylki, modny różowy garnitur. To zaledwie kropelka w morzu rzeczy, które wymieniłam jednak powróćmy na ziemię, nie każdego stać na tak drogie rzeczy, może znajdzie się tutaj osoba, która będzie w stanie taki byt dziecku zapewnić, ale będzie to jedna osoba na milion.

Nie dołujmy się drogie mamy, cieszmy się, że mamy dziecku co dać jeść a przy tym fajnie i nie drogo ubrać, nieważne za jakie pieniądze, liczy się to, że dziecko wychodzi z domu czyste i pojedzone. Ja nawet mam takie skrzywienie, że szukam rzeczy najtańszych, ale efektownych, dzięki temu na etapie końcowym wychodzi to całkiem estetycznie.

Zobacz również

Niewierni małżonkowie

W niektórych związkach kobiety i mężczyzny zdarza się, że jedna z osób nie dochowuje wierności. Często można się tego domyśleć już po zachowaniu takiej osoby, codzienne życie przestaje być takie jak dotychczas, coś się zmienia. Nieraz może to objawiać się zbyt słodkim podejściem do drugiej osoby, kiedy chce ona „zamydlić oczy”, sprawić wrażenie, że wszystko […]

Wizyta u urologa – czy jest się czego bać?

Wielu wykształconych i światłych mężczyzn w Polsce nigdy nie było u urologa. Taki stan rzeczy wynika z jednej strony ze wstydu przed przyznaniem się do problemu, a z drugiej zaś ze strachu przed tym, co nieznane. Czy wizyta u urologa musi być straszna? Jak przebiega i czego można się po niej spodziewać? Z wizytą u […]

erodzina

Dodaj komentarz