Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

A gdyby tak wziąć przykład z Beyonce i kupić swojemu dziecku taką piękną pudrową sukienkę? Stylizacjami Blue Ivy zachwyca się cały świat, więc dlaczego miałoby jej i tutaj zabraknąć. Córeczka sławnej piosenkarki jest najbardziej rozpieszczonym dzieckiem w Hollywood i w końcu nie ma się co dziwić, gdyż rodzice są w rankingu najbogatszych, więc mogą sobie na takie rzeczy pozwolić. Pięcioletnia księżniczka dorobiła się nawet osobistej stylistki a kreacje ma nie tylko z wybiegów, ale jej szafa zapełniona jest ubraniami z włoskich domu mody, marki Gucci. Oj pewnie nie jedna mama chciałaby takiego luksu dla swojego dziecka.

Młoda dama ma już na kącie dość sporą ilość perełek, szpilki od Toma Forda, korony, diademy, sportowe buty od Jeremy’ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas, peruki, sukienki w kwiaty, wzorzyste bomberki lub jeansowe kurtki w motylki, modny różowy garnitur. To zaledwie kropelka w morzu rzeczy, które wymieniłam jednak powróćmy na ziemię, nie każdego stać na tak drogie rzeczy, może znajdzie się tutaj osoba, która będzie w stanie taki byt dziecku zapewnić, ale będzie to jedna osoba na milion.

Nie dołujmy się drogie mamy, cieszmy się, że mamy dziecku co dać jeść a przy tym fajnie i nie drogo ubrać, nieważne za jakie pieniądze, liczy się to, że dziecko wychodzi z domu czyste i pojedzone. Ja nawet mam takie skrzywienie, że szukam rzeczy najtańszych, ale efektownych, dzięki temu na etapie końcowym wychodzi to całkiem estetycznie.

Zobacz również

Zdrowe soki tłoczone – smaczna alternatywa dla słodyczy

Przejście na dietę i rezygnacja ze słodyczy to wielu osób duże wyzwanie. Większości ludzi jedzenie różnego rodzaju łakoci sprawia ogromną przyjemność – czasami do tego stopnia, że w jedzeniu słodyczy odnajdują pocieszenie po codziennych trudnościach. Poza tym, niczym używka potrafią złamać silną wolę osoby, która rozpoczęła rozsądną dietę. Z tego powodu, warto znaleźć zdrowszy zamiennik, […]

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

erodzina

Dodaj komentarz