Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

Sukienka w stylu Beyonce i Blue Ivy

A gdyby tak wziąć przykład z Beyonce i kupić swojemu dziecku taką piękną pudrową sukienkę? Stylizacjami Blue Ivy zachwyca się cały świat, więc dlaczego miałoby jej i tutaj zabraknąć. Córeczka sławnej piosenkarki jest najbardziej rozpieszczonym dzieckiem w Hollywood i w końcu nie ma się co dziwić, gdyż rodzice są w rankingu najbogatszych, więc mogą sobie na takie rzeczy pozwolić. Pięcioletnia księżniczka dorobiła się nawet osobistej stylistki a kreacje ma nie tylko z wybiegów, ale jej szafa zapełniona jest ubraniami z włoskich domu mody, marki Gucci. Oj pewnie nie jedna mama chciałaby takiego luksu dla swojego dziecka.

Młoda dama ma już na kącie dość sporą ilość perełek, szpilki od Toma Forda, korony, diademy, sportowe buty od Jeremy’ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas, peruki, sukienki w kwiaty, wzorzyste bomberki lub jeansowe kurtki w motylki, modny różowy garnitur. To zaledwie kropelka w morzu rzeczy, które wymieniłam jednak powróćmy na ziemię, nie każdego stać na tak drogie rzeczy, może znajdzie się tutaj osoba, która będzie w stanie taki byt dziecku zapewnić, ale będzie to jedna osoba na milion.

Nie dołujmy się drogie mamy, cieszmy się, że mamy dziecku co dać jeść a przy tym fajnie i nie drogo ubrać, nieważne za jakie pieniądze, liczy się to, że dziecko wychodzi z domu czyste i pojedzone. Ja nawet mam takie skrzywienie, że szukam rzeczy najtańszych, ale efektownych, dzięki temu na etapie końcowym wychodzi to całkiem estetycznie.

Czy warto zainwestować w laktatory ręczne?

Prawidłowe karmienie dziecka w pierwszych miesiącach jego życia jest bardzo ważne dla jego rozwoju, tylko dostarczenie mu wszystkich niezbędnych minerałów i witamin gwarantuje prawidłowy wzrost i nabieranie odpowiedniej wagi, a także chroni je przed anemią i infekcjami. Najlepszy dla niemowlęcia jest pokarm, z piersi matki, który zawiera wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach. Zgodnie z […]

Najlepsze ręczniki w twojej łazience

To element niezbędny w każdym domu, hotelu a nawet w gabinetach odnowy biologicznej czy też w salonach kosmetycznych. Dobry ręcznik to inwestycja, która niewątpliwie będzie procentować przez lata. W tym aspekcie oczywiście najważniejszy będzie komfort, miękkość, doskonałe wchłanianie. Pomimo częstego użytkowania i prania doskonałej jakości ręcznik nie będzie tracił swoich właściwości. Przy wyborze odpowiedniego warto […]

erodzina

Dodaj komentarz