Sweter bez rękawów

Sweter bez rękawów

Kto pamięta sweterki bez rękawów? Uważam, że są numerem jeden do stylizacji z koszulą, bądź marynarką. Zapomniana stylizacja nadal w modzie. Czy wiesz, że swetry w XIX wieku, były uważane za element garderoby ludzi biednych i nie były w ogóle modne? Wyróżniamy parę rodzai swetrów-pulowery z dekoltami, bezrękawniki, kardigany oraz golfy. Rodzaj swetra raczej nie ma wpływu na jego zastosowanie, najważniejszy jest wzór, kolor oraz jakość.

Grube, luźne swetry są przeznaczone do noszenia je na co dzień, nastomiast, jeżeli chodzi o ich przeciwieństwo, czyli sweterki cienkie, gładkie najlepiej komponują się z jeansami, T-shirtem, marynarką czy też koszulą można powiedzieć, że są uniwersalne i pasują na każdą okazję. Kiedy już wybrałaś rodzaj swetra dla swojej pociechy zajmij się kolorem, ponieważ i on stanowi bardzo ważny element garderoby. Krzykliwe kolory nie ze wszystkim można połączyć, natomiast jeżeli chodzi o odcienie stonowane, łatwiej będzie skomponować dużą ilość stylizacji.

Kilka zasad noszenia swetrów, o którym powinniśmy pamiętać.

Kiedy ubierasz dziecku koszulę pod spód swetra, kołnierz zawsze powinien być schowany, wygląda to o wiele lepiej i estetyczniej. Również dotyczy to marynarek, wyciągnij mankiety koszuli spod mankietów swetra oraz spod marynarki dzięki temu Twój maluch będzie wyglądał bardziej elegancko.

Zobacz również

Naukowe sposoby na unikanie sezonowych infekcji

Wraz z początkiem jesiennych chłodów wzrasta liczba infekcji. Osoby spotykane przez nas na ulicy, w restauracjach czy pracy kaszlą i kichają, często prosto w naszą stronę. W takich okolicznościach nietrudno o złapanie infekcji, a wystąpienie objawów przeziębienia czy grypy jest zazwyczaj tylko kwestią czasu. Obydwie choroby mają podłoże wirusowe i przenoszone są głównie droga kropelkową. […]

Jak nauczyć dziecko oszczędzania?

Pragniesz nauczyć swoje dziecko oszczędzania pieniędzy? Zatem warto na początku wyjaśnić, iż najlepszym rozwiązaniem jest danie mu odpowiedniego przykładu, dziecko obserwujące to jak podchodzimy do kwestii wydawania pieniędzy będzie nas po części naśladować. Dlatego dobrym pomysłem jest ograniczenie niepotrzebnych wydatków, czasem cięcie ich tam gdzie ma to uzasadniony sens. Dajmy dziecku przykład jak należy oszczędzać […]

erodzina

Dodaj komentarz