Sweter bez rękawów

Sweter bez rękawów

Kto pamięta sweterki bez rękawów? Uważam, że są numerem jeden do stylizacji z koszulą, bądź marynarką. Zapomniana stylizacja nadal w modzie. Czy wiesz, że swetry w XIX wieku, były uważane za element garderoby ludzi biednych i nie były w ogóle modne? Wyróżniamy parę rodzai swetrów-pulowery z dekoltami, bezrękawniki, kardigany oraz golfy. Rodzaj swetra raczej nie ma wpływu na jego zastosowanie, najważniejszy jest wzór, kolor oraz jakość.

Grube, luźne swetry są przeznaczone do noszenia je na co dzień, nastomiast, jeżeli chodzi o ich przeciwieństwo, czyli sweterki cienkie, gładkie najlepiej komponują się z jeansami, T-shirtem, marynarką czy też koszulą można powiedzieć, że są uniwersalne i pasują na każdą okazję. Kiedy już wybrałaś rodzaj swetra dla swojej pociechy zajmij się kolorem, ponieważ i on stanowi bardzo ważny element garderoby. Krzykliwe kolory nie ze wszystkim można połączyć, natomiast jeżeli chodzi o odcienie stonowane, łatwiej będzie skomponować dużą ilość stylizacji.

Kilka zasad noszenia swetrów, o którym powinniśmy pamiętać.

Kiedy ubierasz dziecku koszulę pod spód swetra, kołnierz zawsze powinien być schowany, wygląda to o wiele lepiej i estetyczniej. Również dotyczy to marynarek, wyciągnij mankiety koszuli spod mankietów swetra oraz spod marynarki dzięki temu Twój maluch będzie wyglądał bardziej elegancko.

Zobacz również

Firany na metry – jaki materiał wybrać?

Firany na metry (metrażowe), czyli takie szyte na specjalne zamówienie, to najlepsze rozwiązanie w przypadku okien o niestandardowych wymiarach. Wśród ich atutów zdecydowanie należy podkreślić znacznie szerszy wybór materiałów, wzorów i kolorów niż w przypadku gotowych produktów. Materiały na firany Najpopularniejszym materiałem na firany jest żakard, produkowany z tworzyw sztucznych, niekiedy z domieszką bawełny. Niektóre […]

Tabletki na sen − co wziąć, żeby w końcu się wyspać?

Bezsenność to częsty objaw przemęczenia i stresu, depresji, a nawet chorób somatycznych. Leczenie bezsenności powinno, jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przebiegać dwutorowo: podczas terapii behawioralnej u psychologa i z wykorzystaniem leków nasennych. Chyba że przyczyną bezsenności jest choroba somatyczna. Leki nasenne dzielą się na te na receptę i tabletki nasenne bez recepty. Zobacz, co wziąć […]

erodzina

Dodaj komentarz