Sweter bez rękawów

Sweter bez rękawów

Kto pamięta sweterki bez rękawów? Uważam, że są numerem jeden do stylizacji z koszulą, bądź marynarką. Zapomniana stylizacja nadal w modzie. Czy wiesz, że swetry w XIX wieku, były uważane za element garderoby ludzi biednych i nie były w ogóle modne? Wyróżniamy parę rodzai swetrów-pulowery z dekoltami, bezrękawniki, kardigany oraz golfy. Rodzaj swetra raczej nie ma wpływu na jego zastosowanie, najważniejszy jest wzór, kolor oraz jakość.

Grube, luźne swetry są przeznaczone do noszenia je na co dzień, nastomiast, jeżeli chodzi o ich przeciwieństwo, czyli sweterki cienkie, gładkie najlepiej komponują się z jeansami, T-shirtem, marynarką czy też koszulą można powiedzieć, że są uniwersalne i pasują na każdą okazję. Kiedy już wybrałaś rodzaj swetra dla swojej pociechy zajmij się kolorem, ponieważ i on stanowi bardzo ważny element garderoby. Krzykliwe kolory nie ze wszystkim można połączyć, natomiast jeżeli chodzi o odcienie stonowane, łatwiej będzie skomponować dużą ilość stylizacji.

Kilka zasad noszenia swetrów, o którym powinniśmy pamiętać.

Kiedy ubierasz dziecku koszulę pod spód swetra, kołnierz zawsze powinien być schowany, wygląda to o wiele lepiej i estetyczniej. Również dotyczy to marynarek, wyciągnij mankiety koszuli spod mankietów swetra oraz spod marynarki dzięki temu Twój maluch będzie wyglądał bardziej elegancko.

Zobacz również

Co wybrać na grypę – ibuprofen czy paracetamol?

Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe zawierające paracetamol lub ibuprofen stosowane są bardzo często. Wiele osób sięga po nie bez ograniczeń, uważając, że skoro nie są przepisywane na receptę, są całkowicie bezpieczne. Często także stosuje się je zamiennie. Warto jednak wiedzieć, że substancje te różnią się od siebie pod różnymi względami i od tego powinno się […]

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

erodzina

Dodaj komentarz