Sweter z napisem „LOVE”

Sweter z napisem „LOVE”

Trend na swetry zapoczątkowały nasze mamy w latach 70 i 80. Jakie sweterki są najmodniejsze w tym sezonie?
Raczej zaskoczenia tutaj nie będzie, bo chociażby te wielkie rozciągnięte zrobione na drutach o kolorystyce szarej, pomarańczowej i czerwonej to zdecydowanie must have!

Kolejnym hitem są mikro sweterki, styl amerykański z lat 70. lub haftowane o ogromnym wyborze wzoru. Jak skomponować cały top z swetrem, aby dobrze go nosić? Przełomem będzie ubranie swetra z sukienką i koszulą oczywiście lepiej wyglądają, kiedy spod nich wystają.

Sweter, który chciałabym wam polecić, wykonany jest delikatnym ściegiem, na końcach rękawów i na dole swetra,
są bardzo delikatne ściągacze dlatego jest on lekko rozciągliwy i bardzo wygodny, na ramionach wykonane są drobne falbanki, a napis dodaje bardzo dużego wdzięku, tej małej księżniczce.

Zobacz również

Co wybrać na grypę – ibuprofen czy paracetamol?

Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe zawierające paracetamol lub ibuprofen stosowane są bardzo często. Wiele osób sięga po nie bez ograniczeń, uważając, że skoro nie są przepisywane na receptę, są całkowicie bezpieczne. Często także stosuje się je zamiennie. Warto jednak wiedzieć, że substancje te różnią się od siebie pod różnymi względami i od tego powinno się […]

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

erodzina

Dodaj komentarz