Sweter z napisem „LOVE”

Sweter z napisem „LOVE”

Trend na swetry zapoczątkowały nasze mamy w latach 70 i 80. Jakie sweterki są najmodniejsze w tym sezonie?
Raczej zaskoczenia tutaj nie będzie, bo chociażby te wielkie rozciągnięte zrobione na drutach o kolorystyce szarej, pomarańczowej i czerwonej to zdecydowanie must have!

Kolejnym hitem są mikro sweterki, styl amerykański z lat 70. lub haftowane o ogromnym wyborze wzoru. Jak skomponować cały top z swetrem, aby dobrze go nosić? Przełomem będzie ubranie swetra z sukienką i koszulą oczywiście lepiej wyglądają, kiedy spod nich wystają.

Sweter, który chciałabym wam polecić, wykonany jest delikatnym ściegiem, na końcach rękawów i na dole swetra,
są bardzo delikatne ściągacze dlatego jest on lekko rozciągliwy i bardzo wygodny, na ramionach wykonane są drobne falbanki, a napis dodaje bardzo dużego wdzięku, tej małej księżniczce.

Nowoczesne mieszkanie pełne elektroniki

Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok producenci przedstawiają nam nowe możliwości zastosowania elektroniki w swojej przestrzeni mieszkalnej. Nikogo już nie dziwią sterowane rolety czy termoregulacja temperatury panującej w salonie. Sprawdźmy, jakie propozycje są warte uwagi. Radio ścienne znakiem naszych czasów Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego radia niż klasycznego, wolnostojącego […]

Najlepsze ręczniki w twojej łazience

To element niezbędny w każdym domu, hotelu a nawet w gabinetach odnowy biologicznej czy też w salonach kosmetycznych. Dobry ręcznik to inwestycja, która niewątpliwie będzie procentować przez lata. W tym aspekcie oczywiście najważniejszy będzie komfort, miękkość, doskonałe wchłanianie. Pomimo częstego użytkowania i prania doskonałej jakości ręcznik nie będzie tracił swoich właściwości. Przy wyborze odpowiedniego warto […]

erodzina

Dodaj komentarz