Szlafrok biały miś

Szlafrok biały miś

Idealny szlafrok dla Twojego malucha. Pluszowy z miękkiej dzianiny, śliczny kaptur-miś z uszami. Pamiętasz, kiedy swoją pociechę zawijałaś w becik? Podobne zastosowanie ma szlafrok, daj maluchowi odrobinę swobody, przecież nie musisz od razu ubierać dziecka w piżamę, niech trochę poszaleję w tym gadżecie a zobaczysz jaka radość i emocje będą przy tym, dziecku towarzyszyć.

Dołącz do tego bitwę na poduszki a szczęście brzdąca będzie gwarantowane i idealne zakończenie pięknego dnia.Dlaczego warto mieć w garderobie taki gadżet?

Ponieważ może on posłużyć nie tylko w domu po kąpieli, ale będzie dobry również na basen, wakacje i wiele innych sytuacji życiowych gdzie docenimy jego zastosowanie.

 

Zobacz również

Pomysły na ferie zimowe z dziećmi

Ferie zimowe tuż-tuż. Serwujemy Ci listę ciekawych propozycji, gotowych podpowiedzi, dokąd możesz pojechać z dzieckiem, by zapewnić mu odpoczynek od szkoły. To miejsca, w których na pewno naładuje baterie i spędzi czas swojego życia. Do rówieśników wróci z masą wspomnień, opowieści i zdjęć. Koniecznie przekonaj się, gdzie warto jechać na ferie z dzieckiem! Ferie zimowe […]

Akcesoria niezbędne w wyprawce dla niemowlaka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to szczególny czas dla rodziców. Ostatnie tygodnie przed terminem porodu powinny upłynąć na skompletowaniu potrzebnej wyprawki. Z pewnością okaże się niezbędna już w pierwszych dniach życia maleństwa. Co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich akcesoriach i elementach, które składają się na wyprawkę dla noworodka. Ubranka […]

erodzina

Dodaj komentarz