Szlafrok biały miś

Szlafrok biały miś

Idealny szlafrok dla Twojego malucha. Pluszowy z miękkiej dzianiny, śliczny kaptur-miś z uszami. Pamiętasz, kiedy swoją pociechę zawijałaś w becik? Podobne zastosowanie ma szlafrok, daj maluchowi odrobinę swobody, przecież nie musisz od razu ubierać dziecka w piżamę, niech trochę poszaleję w tym gadżecie a zobaczysz jaka radość i emocje będą przy tym, dziecku towarzyszyć.

Dołącz do tego bitwę na poduszki a szczęście brzdąca będzie gwarantowane i idealne zakończenie pięknego dnia.Dlaczego warto mieć w garderobie taki gadżet?

Ponieważ może on posłużyć nie tylko w domu po kąpieli, ale będzie dobry również na basen, wakacje i wiele innych sytuacji życiowych gdzie docenimy jego zastosowanie.

 

Zobacz również

Jak łagodnie przejść z karmienia piersią na pokarm naturalny?

Moment, w którym niemowlę przestaje się żywić wyłącznie mlekiem, to jeden z pierwszych kroków milowych w rozwoju dziecka. Nie dziwię się więc, że budzi u rodziców wiele pytań i wątpliwości. Nasuwają się pytania: kiedy rozpoczynać przygodę ze stałymi pokarmami, co podawać jako pierwsze i jak to robić, żeby mieć pewność, że dziecko się najada? Monika […]

Nauka przez zabawę

Dzieci z natury są bardzo ciekawe świata i często zadają sporo pytań, których ilość z czasem może zacząć męczyć rodziców. Ta duża ilość zadawanych pytań świadczy dobrze o dziecku, ponieważ ciekawość leży w jego naturze, a im więcej pytań, tym potencjalnie więcej wiedzy dziecko przyswoi. Jest to bardzo ważne, ponieważ kilkulatek uczy się znacznie szybciej […]

erodzina

Dodaj komentarz