Szlafrok biały miś

Szlafrok biały miś

Idealny szlafrok dla Twojego malucha. Pluszowy z miękkiej dzianiny, śliczny kaptur-miś z uszami. Pamiętasz, kiedy swoją pociechę zawijałaś w becik? Podobne zastosowanie ma szlafrok, daj maluchowi odrobinę swobody, przecież nie musisz od razu ubierać dziecka w piżamę, niech trochę poszaleję w tym gadżecie a zobaczysz jaka radość i emocje będą przy tym, dziecku towarzyszyć.

Dołącz do tego bitwę na poduszki a szczęście brzdąca będzie gwarantowane i idealne zakończenie pięknego dnia.Dlaczego warto mieć w garderobie taki gadżet?

Ponieważ może on posłużyć nie tylko w domu po kąpieli, ale będzie dobry również na basen, wakacje i wiele innych sytuacji życiowych gdzie docenimy jego zastosowanie.

 

Zobacz również

Wizyta u urologa – czy jest się czego bać?

Wielu wykształconych i światłych mężczyzn w Polsce nigdy nie było u urologa. Taki stan rzeczy wynika z jednej strony ze wstydu przed przyznaniem się do problemu, a z drugiej zaś ze strachu przed tym, co nieznane. Czy wizyta u urologa musi być straszna? Jak przebiega i czego można się po niej spodziewać? Z wizytą u […]

Jak nauczyć dziecko oszczędzania?

Pragniesz nauczyć swoje dziecko oszczędzania pieniędzy? Zatem warto na początku wyjaśnić, iż najlepszym rozwiązaniem jest danie mu odpowiedniego przykładu, dziecko obserwujące to jak podchodzimy do kwestii wydawania pieniędzy będzie nas po części naśladować. Dlatego dobrym pomysłem jest ograniczenie niepotrzebnych wydatków, czasem cięcie ich tam gdzie ma to uzasadniony sens. Dajmy dziecku przykład jak należy oszczędzać […]

erodzina

Dodaj komentarz