Tunika w kwiaty

Tunika w kwiaty

Tunika to połączenie bluzki i sukienki w całość, dobrze wygląda ze spodniami i krótkimi szortami, również z legginsami. Najlepszym określeniem tego ciucha jest to ubranie krótsze od sukienki. Tunika w kwiaty, asymetryczny fason typu nietoperz, tył nieco dłuższy. Rękawy poszerzane dekolt w kształcie litery V.

Kwiaty od zawsze były dla człowieka inspiracją nie tylko dla projektantów, ale i dla malarzy, poetów czy piosenkarzy.
Ciągle powracamy do nich zazwyczaj na wiosnę i lato. Dlatego nie zdziwicie sie, jeżeli powiem wam, że tego lata jest sezon na noszenie kwiatów.

Przykładem tego może być jakże znana i rozpieszczona córka Beyonce, Blue Ivy Carter.

Będąc w Paryżu słynna piosenkarka postanowiła, że ubierze się z córką jednakowo, była to tuniki błękitna w kwiaty, która kosztowała więcej niż parę tysięcy złotych, ale cóż się nie robi dla naszych pociech, jeżeli nas na to stać prawda?

Wakacje tuż tuż. Jak zadbać o opiekę nad dzieckiem?

Nie każdy rodzic jest takim szczęściarzem, że może pozwolić sobie na miesięczny czy nawet dwumiesięczny urlop. Kto w tym czasie zajmie się dzieckiem? Babcia, dziadek, sąsiadka, opiekunka do dziecka? Które z rozwiązań jest najlepsze na czas wakacji? Perspektywa zbliżających się wakacji często przeraża tych, którzy mają dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym i wiedzą, że […]

Jak zrobić remont mieszkania bez ponoszenia dużych kosztów?

Remont mieszkania zawsze wiąże się z wydatkiem. W grę wchodzą zazwyczaj niezbyt małe sumy. Wybierając tańsze alternatywy umeblowania, wykonując prace remontowe samodzielnie, możemy w prosty sposób zaoszczędzić. Przemyślany plan remontu i kosztorys Zabierając się za remont mieszkania zacząć należy od sporządzenia przemyślanego planu i wstępnego kosztorysu. Najpierw należy dokładnie wszystko rozpisać – co będzie remontowane, […]

erodzina

Dodaj komentarz