Tunika w kwiaty

Tunika w kwiaty

Tunika to połączenie bluzki i sukienki w całość, dobrze wygląda ze spodniami i krótkimi szortami, również z legginsami. Najlepszym określeniem tego ciucha jest to ubranie krótsze od sukienki. Tunika w kwiaty, asymetryczny fason typu nietoperz, tył nieco dłuższy. Rękawy poszerzane dekolt w kształcie litery V.

Kwiaty od zawsze były dla człowieka inspiracją nie tylko dla projektantów, ale i dla malarzy, poetów czy piosenkarzy.
Ciągle powracamy do nich zazwyczaj na wiosnę i lato. Dlatego nie zdziwicie sie, jeżeli powiem wam, że tego lata jest sezon na noszenie kwiatów.

Przykładem tego może być jakże znana i rozpieszczona córka Beyonce, Blue Ivy Carter.

Będąc w Paryżu słynna piosenkarka postanowiła, że ubierze się z córką jednakowo, była to tuniki błękitna w kwiaty, która kosztowała więcej niż parę tysięcy złotych, ale cóż się nie robi dla naszych pociech, jeżeli nas na to stać prawda?

Zobacz również

Niewierni małżonkowie

W niektórych związkach kobiety i mężczyzny zdarza się, że jedna z osób nie dochowuje wierności. Często można się tego domyśleć już po zachowaniu takiej osoby, codzienne życie przestaje być takie jak dotychczas, coś się zmienia. Nieraz może to objawiać się zbyt słodkim podejściem do drugiej osoby, kiedy chce ona „zamydlić oczy”, sprawić wrażenie, że wszystko […]

Czym jest uzależnienie od alkoholu i jak leczyć alkoholizm?

Alkoholizm kojarzony jest z osobami z marginesu społecznego, biednymi, zaniedbanymi, bez wykształcenia i pracy. Wizerunek ten nie zawsze jest zgodny z prawdą. Osoby uzależnione nie zawsze wywodzą się z patologicznych rodzin. Przeciwnie, mogą to być ludzie wykształceni, osiągający sukcesy w pracy, których nikt z zewnątrz nie podejrzewa o jakiekolwiek problemy. Jednak sięgają oni po alkohol, […]

erodzina

Dodaj komentarz