Tunika w kwiaty

Tunika w kwiaty

Tunika to połączenie bluzki i sukienki w całość, dobrze wygląda ze spodniami i krótkimi szortami, również z legginsami. Najlepszym określeniem tego ciucha jest to ubranie krótsze od sukienki. Tunika w kwiaty, asymetryczny fason typu nietoperz, tył nieco dłuższy. Rękawy poszerzane dekolt w kształcie litery V.

Kwiaty od zawsze były dla człowieka inspiracją nie tylko dla projektantów, ale i dla malarzy, poetów czy piosenkarzy.
Ciągle powracamy do nich zazwyczaj na wiosnę i lato. Dlatego nie zdziwicie sie, jeżeli powiem wam, że tego lata jest sezon na noszenie kwiatów.

Przykładem tego może być jakże znana i rozpieszczona córka Beyonce, Blue Ivy Carter.

Będąc w Paryżu słynna piosenkarka postanowiła, że ubierze się z córką jednakowo, była to tuniki błękitna w kwiaty, która kosztowała więcej niż parę tysięcy złotych, ale cóż się nie robi dla naszych pociech, jeżeli nas na to stać prawda?

Zobacz również

Pomysły na ferie zimowe z dziećmi

Ferie zimowe tuż-tuż. Serwujemy Ci listę ciekawych propozycji, gotowych podpowiedzi, dokąd możesz pojechać z dzieckiem, by zapewnić mu odpoczynek od szkoły. To miejsca, w których na pewno naładuje baterie i spędzi czas swojego życia. Do rówieśników wróci z masą wspomnień, opowieści i zdjęć. Koniecznie przekonaj się, gdzie warto jechać na ferie z dzieckiem! Ferie zimowe […]

Najlepsze prezenty dla najmłodszych

Zastanawiasz się, czym obdarować najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin, dnia dziecka czy też gwiazdki? Sprawdź nasze propozycje i daj się zainspirować! Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne to doskonały prezent nie tylko dla niemowląt. Roboty, multizadaniowe pluszaki i stoliki edukacyjne dbają o to, by pociechy w każdym wieku mogły czerpać ogromną ogromną zabawę z nauki i […]

erodzina

Dodaj komentarz