Tunika w kwiaty

Tunika w kwiaty

Tunika to połączenie bluzki i sukienki w całość, dobrze wygląda ze spodniami i krótkimi szortami, również z legginsami. Najlepszym określeniem tego ciucha jest to ubranie krótsze od sukienki. Tunika w kwiaty, asymetryczny fason typu nietoperz, tył nieco dłuższy. Rękawy poszerzane dekolt w kształcie litery V.

Kwiaty od zawsze były dla człowieka inspiracją nie tylko dla projektantów, ale i dla malarzy, poetów czy piosenkarzy.
Ciągle powracamy do nich zazwyczaj na wiosnę i lato. Dlatego nie zdziwicie sie, jeżeli powiem wam, że tego lata jest sezon na noszenie kwiatów.

Przykładem tego może być jakże znana i rozpieszczona córka Beyonce, Blue Ivy Carter.

Będąc w Paryżu słynna piosenkarka postanowiła, że ubierze się z córką jednakowo, była to tuniki błękitna w kwiaty, która kosztowała więcej niż parę tysięcy złotych, ale cóż się nie robi dla naszych pociech, jeżeli nas na to stać prawda?

Zobacz również

Jak łagodnie przejść z karmienia piersią na pokarm naturalny?

Moment, w którym niemowlę przestaje się żywić wyłącznie mlekiem, to jeden z pierwszych kroków milowych w rozwoju dziecka. Nie dziwię się więc, że budzi u rodziców wiele pytań i wątpliwości. Nasuwają się pytania: kiedy rozpoczynać przygodę ze stałymi pokarmami, co podawać jako pierwsze i jak to robić, żeby mieć pewność, że dziecko się najada? Monika […]

Tabletki na sen − co wziąć, żeby w końcu się wyspać?

Bezsenność to częsty objaw przemęczenia i stresu, depresji, a nawet chorób somatycznych. Leczenie bezsenności powinno, jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przebiegać dwutorowo: podczas terapii behawioralnej u psychologa i z wykorzystaniem leków nasennych. Chyba że przyczyną bezsenności jest choroba somatyczna. Leki nasenne dzielą się na te na receptę i tabletki nasenne bez recepty. Zobacz, co wziąć […]

erodzina

Dodaj komentarz