Witamy ModeLovedzieci

Witamy ModeLovedzieci

Witam was serdecznie, chciałabym przestawić wam moją stronę ModeLovedzieci.pl, na której znajdą się modne, stylowe dzieci.

W dzisiejszych czasach moda jest częścią każdego człowieka i tylko od osobowości danej osoby zależy, jaki będzie jego styl i efekt.

Interesuję się modą dziecięcą, gdyż od roku jestem mamą, jestem zafascynowana waszymi pomysłami na stylizacje. Dlatego też będę zachęcać was do pokazania waszego małego świata, mody i stylu swoich małych pociech.

Zapraszam!

Zobacz również

Czy i kiedy używać poduszki klin dla niemowlaka i dzieciaka?

Sen dzieci i niemowląt to wyjątkowo poważne zagadnienie, które wielu rodzicom spędza właśnie sen z powiek. Dlaczego? Przede wszystkim, każdy z nas wie, że lepiej śpiący maluch oznacza bardziej wyspanych rodziców. Nie można też zapomnieć, że właśnie podczas snu wytwarza się największa ilość hormonu wzrostu, przetwarzają się wszystkie informacje zebrane w ciągu dnia – słowem […]

Co wiedzieć o alimentach?

Posiadanie dziecka daje wiele radości. Niestety, ale związane jest również z dużymi kosztami. Szacuje się, że koszt wychowania dziecka do 18 roku życia to około 200 tysięcy złotych. Ta kwota robi wrażenie. Zdarza się niestety, że jedno z rodziców odmawia opieki nad dzieckiem. Należą Ci się wtedy alimenty. Sprawdź co musisz wiedzieć o alimentach w […]

erodzina

Dodaj komentarz