Witamy ModeLovedzieci

Witamy ModeLovedzieci

Witam was serdecznie, chciałabym przestawić wam moją stronę ModeLovedzieci.pl, na której znajdą się modne, stylowe dzieci.

W dzisiejszych czasach moda jest częścią każdego człowieka i tylko od osobowości danej osoby zależy, jaki będzie jego styl i efekt.

Interesuję się modą dziecięcą, gdyż od roku jestem mamą, jestem zafascynowana waszymi pomysłami na stylizacje. Dlatego też będę zachęcać was do pokazania waszego małego świata, mody i stylu swoich małych pociech.

Zapraszam!

Zobacz również

W jaki sposób wyczarować łazienkę w stylu retro?

Łazienka z nutką vintage stała się w ostatnich miesiącach obiektem pożądania wszystkich miłośników dobrego designu. Jest elegancka, nietuzinkowa i oryginalna. Przenosi domowników do czasów, w których ważny był każdy detal, a prosta elegancja była ważniejsza niż tanie dodatki. W jaki sposób można dziś wyczarować łazienkę w stylu retro? Punkt pierwszy: elementy drewniane w łazience w […]

Farba do włosów – brąz jasny

W stosunku do tego tradycyjnego koloru panuje błędne przekonanie, że dobrze wygląda tylko na włosach, które są naturalnie ciemne. Niektórzy też twierdzą, że farba do włosów brąz jasny odpowiednia jest tylko dla pań o ciemnej karnacji. To jednak nie jest prawdą. W delikatnym brązie świetnie wyglądają blondynki, które chcą przejść na ciemniejszy kolor włosów, a […]

erodzina

Dodaj komentarz